Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 2 czerwca 2011, 10:34

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru EXTRA MEGA HITY 01/2011

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Nowy numer magazynu Komputer Świat GRY EXTRA MEGA HITY tym razem w całości poświęcamy coraz popularniejszym w Polsce grom farmerskim. W numerze znajdziecie między innymi testy gier z gatunku i porady do najlepszej farmy na Facebooku - FarmVille. Do pisma dołączono płytę DVD z pełną wersją gry Moja Farma oraz dwa plakaty!

Szaleństwo na punkcie symulatorów farmy może zadziwiać, także w Polsce, gdzie produkcje tego typu okupują szczytowe miejsca list sprzedaży. Skąd tak olbrzymia popularność tego, jak do niedawna się wydawało, niszowego gatunku gier? Czy każdy, bez względu na biegłość w obsłudze komputera, może w nie zagrać?

Gry farmerskie są coraz bardziej popularne i przyciągają nowych graczy. Przyglądamy się trzem najpopularniejszym symulatorom rolnictwa jakie możemy kupić w sklepach, pokazujemy jak przebiega w nich rozgrywka i jakie stwarzają możliwości, sprawdzamy w czym są podobne i gdzie leżą różnice, a także przy której z nich można się najlepiej bawić.

Miliony osób na całym świecie sadzą truskawki, doją krowy i zajmują się wytwarzaniem rozmaitych dóbr przy użyciu Facebooka. Zabawa w farmera jest bardzo łatwa i przyjemna, ale wymaga nieco praktyki. Dzięki naszym radom Wasze gospodarstwo rozkwitnie w mgnieniu oka, a wszyscy będą go zazdrościć!

Na płycie DVD dołączonej do numeru zamieszczamy pełną wersję gry Moja Farma, w której tworzymy własne wiejskie imperium!

Komputer Świat GRY EXTRA MEGA HITY 1/2011 już w kioskach w cenie 12,90 zł!

SPIS TREŚCI:

RYNEK | Przegląd

Gracze na traktory – fenomen rolniczych symulatorów

TESTY | Premiery

Symulator Farmy 2011

Agrar Simulator 2011

John Deere - Symulator farmy

NASZE DVD | Instrukcja

Moja Farma

POMOC | Gra sieciowa

FarmVille

2 plakaty