Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 18 kwietnia 2011, 12:48

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru EXTRA Plus 02/2011

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Specjalne wydanie magazynu Komputer Świat GRY zostało w całości poświęcone znakomitej serii gier strategicznych Men Of War. W numerze recenzje, porady, dwa plakaty oraz pełna wersja gry Theater of War: Pola zagłady

Popularna seria realistycznych strategii Men of War doczekała się w ostatnich latach kilku odsłon, a kolejne są w drodze. Tylko u nas znajdziecie je wszystkie w jednym miejscu – testujemy każdą część serii by przekonać się czy faktycznie są to, jak głosi hasło reklamowe, „strategie realne jak wojna”, która z nich jest najlepsza i czy warto w nie zagrać.

Przyglądamy się też nadchodzącej grze Men of War: Vietnam. Kolejna część cyklu przedstawia wojnę w Wietnamie i zwiększa nacisk na warstwę fabularną. Nie będziemy tu kierować niezidentyfikowaną grupką żołnierzy, tylko konkretnymi bohaterami. Opisujemy te oraz inne zmiany jakie pojawią się w grze i zastanawiamy się czy będą to zmiany na lepsze.

Zastanawiamy się też co decyduje o popularności gier z serii Men of War i jaki wpływ na nią ma dbałości o realia historyczne czy techniczne specyfikacje używanego sprzętu. Sprawdzamy co w kwestii realizmu udało się twórcom oddać bez zarzutu, a czego wciąż nam brakuje.

Oprócz recenzji, zapowiedzi i porad w numerze znajdziecie także dwa kolorowe plakaty z motywami z serii Men Of War, a także DVD z pełną wersję gry Theater of War: Pola zagłady, dodatkowymi misjami i rozbudowanym edytorem.

Komputer Świat GRY EXTRA Plus 2/2011 już w kioskach w cenie 11.90 zł.

SPIS TREŚCI

POMOC | Temat numeru

Razem do zwycięstwa

RYNEK | Reportaż

Wojenny realizm

NOWOŚCI | Przed premierą

Men of War: Vietnam

TESTY | Temat numeru

Men of War

Men of War: Assault Squad – Oddział szturmowy

Men of War: Red Tide – Karmazynowy przypływ

POMOC | Na DVD

Theatre of War: Pola zagłady