Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 5 października 2011, 14:32

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru EXTRA MEGA HITY 02/2011

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Nowy numer magazynu Komputer Świat GRY Extra Mega Hity tym razem w całości poświęcamy grze RAGE - najnowszej strzelaninie autorów serii Doom i Quake. Do pisma dołączono płytę DVD z demami, materiałami filmowymi i tapetami z gry, 2 klimatyczne plakaty oraz kupon rabatowy pozwalający kupić RAGE nawet 50 złotych taniej!

RAGE - oczekiwana od wielu lat produkcja legendarnej firmy id Software wreszcie ujrzała światło dzienne. W obszernym artykule prezentujemy więc komplet informacji o grze. Przedstawiamy postapokaliptyczną wizję twórców Dooma i Quake’a i sprawdzamy czy urzeka tak jak ich poprzednie dzieła, szczegółowo opisujemy przebieg rozgrywki i pokazujemy jakie stwarza możliwości, przyglądamy się oprawie towarzyszącej dynamicznym wymianom ognia i szalonym pościgom. Artykuł uzupełnia kilkadziesiąt minut materiałów filmowych z gry zawartych na dołączonej do pisma płycie. Do pisma dołączono też kupon zniżkowy, pozwalający kupić grę RAGE nawet o 50 złotych taniej!

Mało która firma może się poszczycić takim wkładem w branżę gier jak id Software. To właśnie jej przypisuje się stworzenie gatunku FPS - trójwymiarowych strzelanin, w których akcję obserwujemy z oczu bohatera. Wszystko za sprawą kultowego cyklu Wolfenstein, który jednak nie jest jedynym kamieniem milowym w rozwoju gier, jaki zawdzięczamy studiu. Warto o tym wiedzieć, więc przedstawiamy barwną historię firmy, jej nietypowe początki i przede wszystkim kultowe gry, które wyszły spod klawiatur utalentowanych programistów i do dziś inspirują kolejnych twórców.

Komputer Świat GRY Extra Mega Hity 2/2011 już w kioskach w cenie 11,90 zł!

Na płycie DVD dołączonej do numeru:

* 13 filmów z gry RAGE (łącznie ponad 60 minut materiału)

* 12 tapet z gry RAGE

* 5 wersji demonstracyjnych (Bioshock, Cryostasis, Dark Void, Prey, Wanted)

SPIS TREŚCI:

RYNEK

Ojcowie strzelanin: Historia id Software

Commandeer Keen

Doom

Quake

Wolfenstein

WSZYSTKO O GRZE

RAGE

Kupon zniżkowy na zakup gry RAGE (wersja PC: 40 zł taniej; wersja konsolowa: 50 zł taniej)

2 plakaty