Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 2 czerwca 2011, 10:54

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru EXTRA Wydanie Specjalne 02/2011

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Nowy numer magazynu Komputer Świat GRY EXTRA Wydanie Specjalne w całości poświęcamy komputerowym grom fabularnym - tym, które są już do kupienia i tym, które pojawią się w kolejnych miesiącach. Do pisma dołączono aż dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami i filmami oraz dwa klimatyczne plakaty!

Gry fabularne zaczęły się jako zabawy kilku kumpli, przy użyciu kostki, kartki papieru i wyobraźni, ale gdy tylko stało się to możliwe - przeniesiono je także na ekrany komputerów. Podróżowanie po magicznych krainach pełnych przygód i niebezpieczeństw nie zawsze jednak było tak proste jak dziś – przypominamy początki gatunku i jego wędrówkę ku doskonałości.

W ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy pojawiło się wiele świetnych gier fabularnych – zarówno pełnych akcji jak i bardziej książkowych, stawiających na wciągającą fabułę i dylematy moralne. Redakcja GIER wybrała takie dostępne w sklepach tytuły, które zapewniają największe emocje i na pewno nas nie zawiodą. Doradzamy też, gdzie można je kupić najtaniej.

Ostatni rozdział epickiej, kosmicznej trylogii jest już w produkcji! Sprawdzamy jak bedzie przebiegała inwazja Żniwiarzy na Ziemię i czego spodziewać się grze – czy ponownie będzie w niej więcej efektownych strzelanin niż dialogów? A może twórcy zdecydowali się odwrócić proporcje? Czy komandor Shepard zdąży przybyć z odsieczą?

Do numeru dołączamy ekstra prezent - dwa dodatkowe pisma i dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami, filmami i dodatkami.

Komputer Świat GRY EXTRA Wydanie Specjalne 2/2011 już w kioskach w cenie 11,90 zł!

SPIS TREŚCI:

RYNEK | Przegląd

W królestwie wyobraźni – historia komputerowych gier fabularnych

RYNEK | Ranking

Świat pełen przygód - 7 najlepszych gier fabularnych na sklepowych półkach

NOWOŚCI | Przed premierą

The Elder Scrolls V: Skyrim

Mass Effect 3

NOWOŚCI | Na horyzoncie

Deus Ex: Bunt Ludzkości

Diablo III

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Risen 2: Dark Waters

EXTRA | Anatomia herosa

Od zera do bohatera

2 plakaty

Na 2 płytach DVD dołączonych do numeru (zestawy do wyboru):

· Pełne wersje gier

· Wersje demonstracyjne

· Filmy

· Dodatki