Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 1 października 2010, 11:39

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru Extra 03/2010

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Najnowsze specjalne wydanie magazynu Komputer Świat GRY zostało w całości poświęcone wielce oczekiwanej grze ArcaniA: Gothic 4, czyli czwartej części kultowej w Polsce sagi RPG Gothic. To prawdziwy niezbędnik dla fana! W środku megarecenzja (pierwsza w Polsce i druga na świecie!), gotycka opowieść Reka Groma, wywiad i nie tylko. Na DVD aż 3 gry - Gothic, Gothic II oraz Gothic II: Noc Kruka.

W końcu! Po kilku latach nareszcie doczekaliśmy się premiery czwartej części słynnej sagi Gothic. Najnowsza odsłona, czyli ArcaniA: Gothic 4, nieco różni się od poprzedników. Z naszej megarecenzji dowiecie się w czym tkwią różnicę, czy nadal jest to Gothic czy może całkiem nowa seria, a także znajdziecie odpowiedzi na wszystkie drobniejsze, ale nurtujące fanów pytania. Przy okazji wspominamy najlepsze chwile z Gothika, zastanawiamy się na czym polega fenomen serii i prezentujemy profile tych wrogów Bezimiennego, którzy przewijaja się w każdej części gry.

Specjalnie dla fanów mamy także gotyckie opowiadanie Ręka Groma, które wprowadzi Was w świat i klimaty Arcanii. Oprócz tego ekskluzywny wywiad z głównym projektantem Gothika 4 oraz 4 plakaty z bohaterami z gry i mapą świata!

Na płycie DVD znajdziecie Sagę Gothic, czyli aż 3 gry - Gothic, Gothic II oraz dodatek do części drugiej - Noc Kruka. Wszystkie w pełnej polskiej wersji językowej. Do tego na płytach zamieściliśmy pełne poradniki do wszystkich części i mnóstwo bonusów dla fanów serii.

Komputer Świat GRY EXTRA: Największe przeboje 4/2010 z 3 grami na DVD już w kioskach w cenie 17,90zł!

SPIS TREŚCI:

INSTRUKCJA | Na DVD

Gothic

Gothic II: Noc Kruka

Gry, filmy, dodatki

Materiały dodatkowe

RYNEK | Przegląd

Fenomen Gothika

Sześć pamiętnych momentów serii

TEST | Temat numeru

Arcania: Gothic 4

Dobrze znani nieprzyjaciele

RYNEK | Opowiadanie

Ręka Groma

RYNEK | Rozmowa

Nie imitujemy Piranha Bytes - wywiad z głównym projektantem Gothika 4