Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 5 kwietnia 2011, 09:21

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru 03/2011

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

W jubileuszowym wydaniu GIER: wrażenia z grania w Wiedźmina 2, testy najświeższych hitów: Bulletstorm, Crysis 2, Dragon Age II, Total War: Shogun II i wielu innych. Oprócz tego ranking symulatorów i obszerny artykuł o graniu w 3D.

Wyjątkowe, jubileuszowe wydanie Komputer Świat GRY z okazji 12 urodzin pisma już jutro w kioskach! Do numeru dołączono okulary 3D, płytę DVD z trzema pełnymi wersjami gier i 29 wirtualnych złotych na przedmioty w popularnej grze online Kraina Wikingów! Wewnątrz jak co dwa miesiące solidna dawka zapowiedzi i recenzji najnowszych gier oraz ciekawe artykuły tematyczne.

Z okładki groźne spojrzenie rzuca wojownik o białych włosach – Geralt z Rivii. Premiera Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w maju, a my już teraz wiemy czego się po niej spodziewać – jako pierwsi graliśmy w obszerną, przedpremierową wersję gry i w ogromnym raporcie dzielimy się wrażeniami. Czy tytuł spełnia oczekiwania? Przeczytajcie koniecznie! Piszemy też o innych nadchodzących grach – między innymi Gears of War 3, Operation Flashpoint: Red River, Deus Ex: Bunt Ludzkości, Prototype 2, The Darkness II, Mortal Kombat i Call of Juarez: The Cartel.

W dziale recenzji wyjątkowo dużo głośnych tytułów. Testujemy aż 4 futurystyczne strzelaniny z widokiem z perspektywy pierwszej osoby – Homefront, Crysis 2, Killzone 3 i Bulletstorm (w numerze obszerny poradnik do gry). Akcji jest zresztą więcej – piszemy również o Dead Space 2, Assassin’s Creed: Brotherhood i Mindjack. Miłośników strategii ucieszą recenzje Shogun 2: Total War i Warhammer 40,000: Dawn of War II – Retribution oraz dwie reedycje, a dla fanów czterech kółek mamy Test Drive Unlimited 2 i MotorStorm: Apokalipsa.

Do pisma dołączamy okulary 3D, a wewnątrz tłumaczymy mechanizmy działania trójwymiarowych technologii, oceniamy jakość efektów w grach i pokazujemy jak uruchomić je na naszym pececie. Zamieszczamy też trójwymiarowe zdjęcia z testowanych gier, które można obejrzeć w okularach. Dzięki nim nawet bez komputera zobaczycie, jak wyglądają w 3D!

W numerze znalazł się także ranking niezwykłych symulatorów. Uprawa pola, jazda wózkiem widłowym, drążenie tuneli w skałach, niszczenie budynków stalową kulą na łańcuchu, kierowanie placem budowy – w sklepach pojawiają się coraz więcej tego typu gier. Wychodzimy im naprzeciw i sprawdzamy które warto wypróbować, a które można pominąć.

Na dołączonej do pisma płycie DVD znalazły się aż 3 pełne wersje gier: zaawansowany symulator rancza z licencjonowanymi pojazdami John Deere: Symulator Farmy, przygodowa gra akcji w klimatach grozy Shade: Gniew Aniołów, oraz Alien Terminator Deluxe – dynamiczna gra akcji w której odpieramy ataki obcych. Wszystkie działają z naszymi okularami!

Dodatkowo mamy niespodziankę dla wszystkich miłośników gier online – w numerze znajdziecie specjalny kod o wartości 29 złotych do wykorzystania w popularnej grze Kraina Wikingów, dzięki któremu wasze sakiewki zapełnią się talarami, kryształami i magicznymi przedmiotami.

Magazyn Komputer Świat GRY 3/2011 w kioskach od jutra w cenie 14,99zł!

SPIS TREŚCI:

NOWOŚCI | NA HORYZONCIE

Battlefield 3

Dead Island

Doniesienia

F.E.A.R. 3

LEGO Piraci z Karaibów

Naval War: Arctic Circle

Risen 2: Dark Waters

Saint’s Row: The Third

NOWOŚCI | TEMAT NUMERU

Wiedźmin 2: Zabójcy królów

NOWOŚCI | PRZED PREMIERĄ

Call of Juarez: The Cartel

The Darkness II

Deus Ex: Bunt ludzkości

Gears of War 3

Guild Wars II

Mythos

Operation Flashpoint: Red River

Prototype 2

TESTY | PREMIERY

Assassin’s Creed Brotherhood

Back to the Future: The Game – Episode 1

Bulletstorm

Dead Space 2

Dragon Age II

Homefront

Test Drive Unlimited II

Total War: Shogun II

Warhammer 40,000: Dawn of War II – Retribution

TESTY | REEDYCJE

Anno 1404

Hearts of Iron III

TESTY | GRY DLA DZIECI

Bob Budowniczy: Budujemy zoo

Zaplątani

TESTY | KONSOLE

Crysis 2

Killzone 3

MotorStorm: Apokalipsa

We Dare

SPRZĘT | PRZEGLAD

Podróż w głąb ekranu – wszystko o stereoskopowym 3D w grach

RYNEK | RANKING

Niezwykłe symulatory

POMOC | PREMIERY

Bulletstorm

NASZE DVD | INSTRUKCJA

Alien Terminator Deluxe

John Deere: Symulator Farmy

Shade: Gniew aniołów

ZAKUPY | DOBRE CENY

Najlepsze gry, najniższe ceny

ZAPOWIEDZI | NASTĘPNY NUMER

W następnym numerze GIER