Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Przegląd prasy 29 kwietnia 2011, 10:09

Komputer ŚWIAT GRY zawartość Numeru EXTRA MAX 01/2011

adres: 02-337 Warszawa, ul. Mszczonowska 2
tel: (+48 022) 458 76 00
email: [email protected]
wydawca: Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Komputer Świat GRY EXTRA MAX 1/2011 już w kioskach!

Nowy numer magazynu Komputer Świat GRY EXTRA MAX (w kioskach od 29.04) w całości poświęcamy komputerowym horrorom – tym, które już straszą z półek sklepowych i tym, które niedługo się na nich pojawią. Do pisma dołączono płytę DVD z pełną wersją znakomitej strzelanki w klimatach grozy - NecroVision oraz dwa przerażające plakaty!

Gry komputerowe straszą nas od niemal dwudziestu lat – czasem jako nastrojowe, przesiąknięte atmosferą dreszczowce, innym razem jako dynamiczne zręcznościówki, w których walczymy z legionami zombiaków korzystając ze wszystkiego co wpadnie nam w ręce. Sprawdzamy od czego się zaczęło i jak ewoluowały pecetowe horrory.

Gier z domieszką elementów grozy jest na pecetach wiele, ale nie wszystkie zasługują na naszą uwagę i pieniądze. Dlatego redakcja GIER wybrała takie dostępne w sklepach tytuły, które zapewniają największe emocje i na pewno nas nie zawiodą. Doradzamy też, gdzie można je kupić najtaniej.

W numerze znalazło się również wiele informacji o nadchodzących grach-straszakach. Sprawdzamy między innymi czego spodziewać się po Dead Island, najnowszej grze tworzonej przez polskie studio Techland, podejmującej tematykę rodem z najlepszych horrorów. Czy ta brutalna mieszanka gry fabularnej, strzelanki i bijatyki o zombiakach szturmujących wakacyjny kurort na tropikalnej wyspie spodoba się miłośnikom komputerowego straszenia? Odpowiedzi szukajcie w kioskach w całym kraju!

Co w numerze?

Dreszczowce z monitora – krótka historia growych horrorów

Ranking najlepszych horrorów dostępnych w sklepach

Zapowiedź gry Dead Island

Zapowiedź gry Lucius

Przegląd nadchodzących horrorów

Nastrasz mnie porządnie – anatomia potwora

2 plakaty

Na płycie DVD dołączonej do numeru:

Pełna wersja gry NecroVision – znakomitej strzelanki w klimatach horroru