Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Ghostwire Tokyo - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Ghostwire Tokyo - poradnik do gry

Ghostwire Tokyo - poradnik do gry

Ghostbuster z Tokio Ghostwire Tokyo poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry oraz porady na start, do eksploracji, walki, rozwoju postaci, pochłaniania duchów. Opisujemy jak zdobywać Mejka, wszystkie znajdźki, posążki Izo, notatki KK, trofea, wymagania sprzętowe.

Ostatnia aktualizacja: 13 kwietnia 2022

Poradnik do gry Ghostwire Tokyo jest kompletnym przewodnikiem po produkcji studia Tango Gameworks. Pomoże on Wam w zrozumieniu wielu niekonwencjonalnych mechanik rozgrywki, w pomyślnym rozprawianiu się z nadprzyrodzonymi przeciwnikami, a także w zaliczeniu wszystkich głównych pobocznych misji oraz odnalezieniu wszystkich głównych sekretów.

Pierwszym rozdziałem niniejszego poradnika jest przewodnik po grze, który wprowadzi Was w świat gry i wyjaśni problem z duchami, który dotknął wirtualne Tokio. Na osobnych stronach przewodnika poruszyliśmy m.in. tematy walki i skradania się, eksploracji otwartego świata i jej ograniczeń, rozwoju sterowanej postaci i odblokowywania nowych mocy, absorbowania duchów i znaczenia tego typu czynności, czy korzystania ze sklepów i usług handlarzy.

Przewodnik uzupełnia osobny rozdział FAQ z rozwiązaniami najczęstszych problemów. Informuje on m.in. jak używać szybkiej podróży, czy można zapisywać stan gry, jak zdobywać XP i awansować na wyższe poziomy, jak leczyć sterowaną postać, jak zmieniać ubiór głównego bohatera, jak gromadzić walutę Meika i na co najlepiej ją wydawać, jak przedostawać się na dachy budynków, czy jak pozbywać się mgły uniemożliwiającej swobodną eksplorację mapy świata.

Następne strony poradnika przedstawiają wszystkie możliwe znajdźki do zebrania w grze. Uwzględniają one m.in. lokalizacje posążków Jizo, notatek KK, reliktów, dzienników głosowych oraz miejsc pozyskiwania magatamy. Skorzystanie z tych informacji powinno Wam ułatwić zbadanie mapy świata i ukończenie gry na 100%.

Kolejnym dużym rozdziałem poradnika jest opis przejścia gry. W osobnych podrozdziałach solucji zajęliśmy się opisaniem wszystkich głównych i pobocznych misji. Dowiecie się jak odblokować poszczególne zadania, jak pokonywać napotykanych przeciwników (w tym także bossów), jak rozwiązywać zagadki, jak dotrzeć do zakończenia głównego wątku fabularnego oraz jakie unikalne nagrody przewidziano za zaliczanie questów.

Główne rozdziały poradnika uzupełnia szereg pojedynczych stron. Przygotowaliśmy przede wszystkim poradnik trofeowy, dzięki któremu odblokujecie 100% osiągnięć i zdobędziecie platynowe trofeum. Oprócz tego zamieściliśmy informacje m.in. na temat sterowania, wymagań sprzętowych i dostępnych trybów graficznych na PS5, długości gry oraz tego czy Ghostwire Tokyo jest horrorem.

Ghostwire Tokyo: Szybkie porady na start

 1. Starajcie się absorbować wszystkie odnajdywane duchy wykorzystując do tego celu katashiro. Powracanie z zebranymi duchami do budek telefonicznych z zamiarem odesłania ich nagradzane jest dużymi ilościami PD oraz meika (lokalnej waluty). Możecie dzięki temu znacznie szybciej awansować w grze oraz pozyskać walutę potrzebną do dokonywania zakupów w sklepach.
 2. Nie unikajcie za wszelką cenę konfrontacji z przeciwnikami, gdyż eliminowanie ich może pozwalać pozyskiwać doświadczenie oraz badać strzeżone lokacje. Nie musicie rozgrywać wyłącznie bezpośrednich starć z Przybyszami, bo dostępne są też skrytobójcze ataki wykorzystujące łuk i ciche egzekucje nazywane szybkimi oczyszczeniami.
 3. Oczyszczajcie kolejne świątynie z mapy świata poprzez pokonywanie okolicznych wrogów oraz oczyszczenie 1 lub kilku bram torii. Możecie dzięki temu pozbywać się zabójczej mgły z kolejnej części mapy świata, zdobywać unikalne nagrody, odblokowywać nowe punkty szybkiej podróży i dowiadywać się o kolejnych sekretach i unikalnych lokacjach.
 4. Zajmujcie się na bieżąco pobocznymi zadaniami pojawiającymi się na mapie świata. Mają one przeważnie bardzo wartościowe nagrody, wśród których mogą znajdować się duchy nadające się do wchłonięcia, meika czu magatama. Możecie dzięki temu lepiej przygotowywać się do rozwiązywania kolejnych misji głównej fabuły.
 5. Pamiętajcie o konieczności leczenia bohatera - domyślnie nie jest możliwa automatyczna regeneracja paska zdrowia. Możecie mieć w gotowości aż trzy różne typy obiektów wykorzystywanych do leczenia i szybko zużywać je przytrzymaniem pojedynczego przycisku. Pozwoli to Wam od razu powrócić do aktualnych walk.
 6. Starajcie się atakować przeciwników po kolei. W większości sytuacji Waszym dążeniem będzie osłabienie Przybysza na tyle żeby odsłonić jego rdzeń i umożliwić jego pochwycenie. Jeżeli pozostawicie rannego przeciwnika w spokoju lub nie zdążycie wyrwać rdzenia to może się on podleczyć i w rezultacie cała bitwa może się niepotrzebnie wydłużyć.
 7. Nie zapomnijcie o możliwości badania dachów mijanych budynków. Możecie tego dokonywać odnajdując "neutralne" latające stworzenia tengu i przyciągając się do nich z pomocą kotwiczki. Na dachach możecie odnajdywać różny rzadki lub unikalny loot. Dachy i wysokie półki mogą też być dobrymi miejscami do rozpoczynania szybowania.

Więcej wskazówek i podpowiedzi znajdziecie na osobnej stronie: Porady na start.

Ghostwire Tokyo: Wszystkie misje główne

Nasz opis przejścia gry Ghostwire Tokyo podzieliliśmy na omówienia i głównych i pobocznych misji. Tylko te pierwsze są wymagane do ukończenia gry i zalicza się je w ustalonej kolejności.

Rozdział 1: Początek

 1. Zniknięcie - ta strona zawiera solucję prologu, opisuje podstawy walki oraz dotarcie do szpitala.
 2. Miasto cieni - z tej strony dowiecie się jak chwytać rdzenie przybyszów i odnaleźć Mari w szpitalu.

Rozdział 2: Kłopoty

 1. KK - na tej stronie opisaliśmy oczyszczanie pierwszej bramy torii, zastosowanie katashiro, absorpcję duchów i rysowanie pieczęci.
 2. Usuwanie mgły - tutaj przeczytacie o misji w mieszkaniu KK, poznacie źródło bariery oraz nauczycie się używać wizji spektralnej.
 3. Śmiertelny labirynt - z tej strony dowiecie się jak dojść do świątyni Shiroyama i na taras widokowy, aby przeszukać okolicę i użyć lornetkę.
 4. Życie pod ziemią - na tej stronie opisaliśmy przejście tuneli metra oraz walkę z bossem Yaseotoko.
 5. Jaskinie ze stali - ta strona zawiera opis odzyskiwania mocy oraz tłumaczy czym jest synchronizacja.

Rozdział 3: Połączenie

 1. Słup światła - na tej stronie znajdziecie opis przejścia Sengoku Center Building, wyjaśniamy jak znaleźć inne wejście oraz jak ochronić Rinko.
 2. Zaślepienie - tutaj przeczytacie jak znaleźć i zniszczyć kamienie blokujące i skąd wziąć kartę telefoniczną. Opisujemy zadania związane z apartamentowcem w Kirigaoce oraz przeszukaniem mieszkania.
 3. Agonia - z tej stronny dowiecie się jak pozbyć się mgły i dotrzeć do słupa światła. Na koniec omawiamy walkę z bossem Ko-omote.

Rozdział 4: Wykrzywienie

 1. Giganci - ta strona wyjaśnia jak dotrzeć do miejsca wskazanego przez KK i jak odnaleźć garaż z motocyklem.
 2. Czarna wieża - na tej stronie omawiamy co należy wyszukać lornetką na dachu budynku Mitake, jak pozyskać benzynę, koło turbinowe i wonny olej z zaświatów.

Rozdział 5: Odcięcie

 1. Rodzina - z tej strony dowiecie się jak dotrzeć w pobliże wieży Tokyo Tower oraz jak wygrać walkę z bossem Okina - gigantycznym pająkiem.
 2. Tokyo Tower - tutaj znajdziecie opis przejścia wspinaczki w Tokyo Tower oraz kolejną walkę z bossem Yaseotoko.

Rozdział 6: Więzi

 1. Mari - na tej stronie znajdziecie opis przejścia krótkiej misji, na końcu której dotrzecie do miejsca finałowej walki.
 2. Brama do zaświatów - z tej strony dowiecie się jak pokonać ostatniego bossa Hannyę, jak odblokować zakończenie oraz czy można grać po zaliczeniu głównego wątku fabularnego.

Ghostwire Tokyo: Wszystkie misje poboczne

W opisach przejścia pobocznych zadań gry znajdziecie informacje o okoliczności ich odblokowania, ich założeniach oraz nagrodach przewidzianych za ich przechodzenie - są one przeważnie dość wartościowe.

Questy dostępne od rozdziału 2

 1. Głębokie oczyszczanie - na tej stronie przeczytacie jak znaleźć źródło zepsucia w łaźni oraz jak pokonać wszystkich Przybyszów na arenie.
 2. Zashiki-warashi - z tej strony dowiecie się jak pozyskać magatamę z istoty Yokai i gdzie znaleźć klucz do sejfu.
 3. Ostatnie namaszczenie lalki - na tej stronie omawiamy jak aktywować zadanie poboczne oraz jak użyć manualnej pieczęci.
 4. Dom rupieciarza - tutaj przeczytacie gdzie znaleźć dziurę pochłaniającą wszystko i gdzie ukrywa się widmo.
 5. Karakasa-kozo - na tej stronie znajdziecie opis schwytania istoty Yokai i pozyskania z niej magatamy.
 6. Głos w ścianie - z tej strony dowiecie się gdzie ukryty jest Yokai Nurikabe na 4 piętrze hotelu.
 7. Polowanie na tanuki - na tej stronie tłumaczymy jak zacząć zadanie związane z poszukiwaniem tanuki.
 8. Szef Tanuki - tutaj znajdziecie zakończenie poszukiwań tanuki i dowiecie się jaka nagroda jest za odnalezienie wszystkich znajdziek.
 9. Kappa - na tej stronie zapoznacie się z nowym rodzajem Yokai, dowiecie się jak należy skradać się do istoty, aby pozyskać z niej magatamę.
 10. Ittan-momen - z tej strony dowiecie się jak złapać latającego Yokai i jak dokonać absorpcji magatamy.
 11. Karmazynowy księżyc - tutaj przeczytacie jak wspiąć się na kolejne budynki i jak skanować księżyc z użyciem przyrządu do obserwacji.

Questy dostępne od rozdziału 3

 1. Oni - na tej stronie opisujemy spotkanie z nowym rodzajem Yokai, wyjaśniamy jak wykorzystać psa do zwabienia istoty.
 2. Niepokojące wizje - z tej strony dowiecie się jak wykonać zadanie w szpitalu, gdzie znaleźć dziewczynkę na 4 piętrze i jak pokonać potwora Kuchisake.
 3. Zabłąkana dziewczynka - tutaj przeczytacie o tym, jak odnaleźć matkę ducha dziewczynki i jak pozbyć się spaczenia.
 4. I nie pozostał nikt - na tej stronie opisaliśmy położenie 3 wskazówek dotyczących spaczenia w biurowcu.
 5. Krwiożercze kwiaty - ta strona przedstawia opis przejścia zadania związanego z drzewem wiśni i pokonaniem wszystkich Przybyszów.
 6. Poważne tarapaty - z tej strony dowiecie się jak dostarczyć 2 rolki papieru toaletowego i gdzie jest duch z toalety.
 7. Rokurokubi - na tej stronie poradnika opisaliśmy pierwsze spotkanie z nowym Yokai. Wyjaśniliśmy gdzie go znaleźć i jak doścignąć.
 8. Gniazdo zła - ta strona zawiera informacje o istocie Yokai Nurikabe, chroniącej wejście do budynku. Wyjaśniamy jak przeszukać pomieszczenia i gdzie znaleźć źródło klątwy.
 9. Kodama - tutaj poznacie kolejnego Yokai o nazwie Kodama. Wyjaśniamy jak ochronić istotę i jak wchłonąć magatamę.
 10. Stacja z innego świata - z tej strony dowiecie się jak znaleźć pociąg-widmo na stacji metra i jak pozbyć się spaczenia w innym wymiarze.
 11. Przejście do innego wymiaru - na tej stronie opisaliśmy gdzie znaleźć przejście do piwnicy i jak ją zbadać oraz pokonać elitarną odmianę Przybysza.
 12. Zabawa w chowanego - ta strona omawia quest poboczny z duchem chłopca, jak go znaleźć oraz jak dotrzeć do kryjówki Yosuke.
 13. Klejnot marzeń - z tej strony dowiecie się gdzie znaleźć klejnot na cmentarzu i jak go oczyścić.
 14. Maski - tutaj przeczytacie gdzie rozpocząć zadanie i jak odnaleźć maski przed upływem czasu.

Questy dostępne od rozdziału 4

 1. Ushi no Kokumairi - z tej strony dowiecie się gdzie odnaleźć widmo odpowiedzialne za klątwę i jak pokonać Przybyszów oraz oczyścić zjawę.
 2. Kamaitachi - na tej stronie opisaliśmy metody tropienia ostatniego Yokai, jak go złapać i wchłonąć magatamę.
 3. Po zakończeniu - ta strona opisuje zadanie z dziewczyną o imieniu Erika, jak odnaleźć jej ślady i jak pokonać elitarnego wroga Shiromuku.
 4. Koszmar w studni - na tej stronie opisaliśmy zadanie związane z oczyszczaniem 2 studni przed upływem limitu czasu.
 5. Zabójczy cień - z tej strony dowiecie się jak rozpoznać sobowtóra i jak oczyścić złe widmo.
 6. Przekleństwo muzyki - tutaj znajdziecie informacje na temat szkoły muzycznej, gdzie ukryto 3 wskazówki oraz gdzie odnaleźć źródło klątwy.
 7. Sztuka naśladuje życie - na tej stronie opisaliśmy podążanie za śladami smoka na cmentarzu oraz jak znaleźć smoczą jamę.
 8. Zabawa w chowanego 2 - ta strona omawia zadanie z kryjówką Yosuke na terenie świątyni Onten. Przeczytacie o tym jak zdobyć klucz do małego budynku świątyni.
 9. Krwiożercze kwiaty Mitake - z tej strony dowiecie się jak oczyścić kolejne spaczone drzewo wiśni.
 10. Stare rany - na tej stronie opisaliśmy zadanie związane ze zbadaniem placu budowy. Podpowiadamy gdzie leży kamień pamiątkowy i jak pokonać Shiromuku.
 11. Niewidzialny wędrowiec - tutaj znajdziecie informacje na temat pasażu handlowego i jak podążać za śladami stóp Stukacza.
 12. Zabawa w chowanego 3 - ta strona zawiera ostatnie zadanie od Yosuke. Wyjaśniliśmy gdzie znaleźć apartamentowiec i gdzie znajdują się 3 kryjówki.
 13. Dom pełen duchów - na tej stronie znajdziecie wskazówki dotyczące 4 widm ukrywających się w różnych częściach domu.
 14. Zaginiony pies - stąd dowiecie się gdzie znaleźć psa oraz jak oczyścić widmo starszego brata.
 15. Krwiożercze kwiaty Ginpei - ta strona omawia zadanie związane z kolejnym spaczonym drzewem.
 16. Po zakończeniu 2 - tutaj poznacie 2 zadanie od Rinko. Opisaliśmy sposób przedostania się na dach budynku 429, jak podążać za śladem Eriki i jak pozyskać nowy dyktafon.
 17. Po zakończeniu 3 - na tej stronie znajdziecie ostatnie zadanie związane z Rinko. Wyjaśniliśmy gdzie znaleźć jej ducha i jak odszukać brelok.

Ghostwire Tokyo: Sekrety i znajdźki

Omówienia dostępnych sekretów i znajdziek podzieliliśmy w naszym poradniku według ich głównych kategorii. Są to sekrety odnajdywanie w różnych typach lokacji i z różnymi nagrodami przewidzianymi za ich odkrywanie.

 1. Notatki KK - tu znajdziecie dokładne lokalizacje wszystkich 20 notatek. Zebranie ich da łącznie aż 400 dodatkowych punktów umiejętności.
 2. Dzienniki głosowe - dzięki zebraniu tych znajdziek odblokujecie trofeum Cała prawda.
 3. Muzyka - odnalezienie wszystkich 31 utworów muzycznych jest niezbędne do zdobycia trofeum DJ Akito.
 4. Stroje - na tej stronie przedstawiliśmy listę 50 strojów potrzebnych do odblokowania trofea Wyznaczanie trendów.
 5. Ważne miejsca - ta strona przedstawia dokładne położenie wszystkich 31 najważniejszych punktów w mieście. Ich odkrycie nagrodzi Was osiągnięciem Shibuya to moje podwórko.
 6. Magatama / Yokai - dzięki tej mapie będziecie mogli zebrać wszystkie 40 magatam, dzięki którym odblokujecie nowe umiejętności.
 7. Posążki Jizo w północnym Tokio - na tej mapie zaznaczyliśmy umiejscowienie wszystkich posążków w północnej części miasta. W całym Tokio możecie łącznie znaleźć 52 posągów.
 8. Posążki Jizo w centralnym Tokio - tutaj znajdziecie lokalizacje wszystkich posążków w centralnej części miasta.
 9. Posążki Jizo w południowym Tokio - z tej mapy poznacie położenie wszystkich posążków w południowej części miasta.
 10. Tanuki w północnym Tokio - na tej mapie zaznaczyliśmy chowające się istoty tanuki w północnej części miasta.
 11. Tanuki w centralnym Tokio - tutaj znajdziecie wszystkie istoty tanuki ukryte w centralnej części miasta.
 12. Tanuki w południowym Tokio - z tej mapy dowiecie się gdzie znaleźć istoty tanuki w południowej części miasta.
 13. Relikty w północnym Tokio - na tej mapie zaznaczyliśmy wszystkie relikty poukrywane w północnej części miasta. W całym Tokio znajdziecie aż 123 relikty.
 14. Relikty w centralnym Tokio - ta mapa przedstawia dokładne położenie reliktów w centralnej części miasta.
 15. Relikty w południowym Tokio - tutaj znajdziecie lokalizacje reliktów w południowej części miasta.
 16. Relikty w podziemiach Shibui - na tej mapie zaznaczyliśmy relikty w podziemiach metra.

Ghostwire Tokyo: FAQ

Rozdział FAQ zawiera odpowiedzi na często zadawane pytania oraz wyjaśnia pojedyncze problematyczne kwestie.

 1. XP - jak gromadzić? - na tej stronie przeczytacie o tym jak zdobywać punkty doświadczenia, jak zbierać duchy oraz przenosić je w bezpieczne miejsca.
 2. Stan gry - czy można zapisać? - tutaj wyjaśniliśmy czy są dostępne manualne zapisy postępów w grze oraz kiedy następuje automatyczny zapis.
 3. Meika (waluta) - jak gromadzić? - z tej strony dowiecie się skąd brać pieniądze w grze oraz na co najlepiej je wydawać.
 4. Wygląd bohatera - jak zmienić? - na tej stronie opisaliśmy podstawowe informacje na tematu wyglądu postaci oraz elementów jej wyposażenia.
 5. Mgła - jak się pozbyć? - odpowiadamy na pytanie w jaki sposób pozbyć się mgły i odblokować następne ulice miasta.
 6. Dachy budynków - jak docierać? - ta strona wyjaśnia jak wspiąć się na wyższe poziomy budynków i dachy za pomocą stworów tengu.
 7. Psy i koty - czy można głaskać? - z tej strony dowiecie się jak głaskać zwierzęta w grze i jakie nagrody możecie uzyskać za dokarmianie psów.
 8. Szybka podróż - jak odblokować? - tu przeczytacie o mechanice szybkiej podróży i możliwych powodach jej zablokowania.
 9. Leczenie - jak odzyskać punkty zdrowia? - ta strona tłumaczy jak korzystać z lekarstw oraz jak zwiększać pasek zdrowia.
 10. Inwentarz - jak powiększyć? - tu dowiecie się jak odblokować nowe sloty w inwentarzu.
 11. Magatama - jak zdobywać? - ta strona tłumaczy zasady absorbcji magatamy i istot Yokai oraz jak odblokowywać nowe umiejętności.
 12. Posążki Jizo - co to? - na tej stronie poznacie rodzaje posągów oraz ich zastosowanie.

Ghostwire Tokyo: Podstawy

Z przewodnika możecie dowiedzieć się na temat najważniejszych i/lub nietypowych mechanik rozgrywki, których zrozumienie jest niezbędne do awansowania w grze oraz zwiększania swoich szans na przeżycie.

 1. Katashiro i absorbowanie duchów - na tej stronie przeczytacie czym są Katashiro, jak je używać oraz kiedy zostaną odblokowane.
 2. Poziomy trudności - tutaj dowiecie się ile jest poziomów trudności w grze.
 3. Walka i skradanie się - na tej stronie dokładnie opisaliśmy na czym polega walka w grze, jak korzystać z łuku i talizmanów oraz metody skradania się, a nawet unikania walki. Wyjaśniliśmy jak leczyć głównego bohatera oraz jak stosować ataki skrytobójcze.
 4. Eksploracja świata gry - tu znajdziecie informacje na temat mgły i ograniczeń otwartego świata. Wyjaśniliśmy jak dotrzeć na dachy oraz jak pozbyć się spaczenia. Opisaliśmy znacznie ikon na mapie oraz przedstawiliśmy najważniejsze znajdźki oraz istotne rzeczy do odnalezienia.
 5. Rozwój postaci - z tej strony dowiecie się czym jest poziom synergii Waszej postaci. Przeczytacie o tym jak odblokowywać umiejętności i jak zwiększyć ilość energii posiadanych żywiołów.
 6. Hyakki Yako - tutaj przeczytacie o skupiskach Przybyszów i rozgrywaniu walk na arenach.
 7. Handlarze (nekomaty) - na tej stronie tłumaczymy czym są zwykłe sklepy oraz specjalne stragany, na których możecie znaleźć unikalny towar oraz zlecenia na relikty.

Ghostwire Tokyo: Trofea i platyna

Gra Ghostwire Tokyo pozwala oczywiście na odblokowanie platynowego trofeum, przy czym dotyczy to wersji na PS5. W naszym poradniku trofeowym zamieściliśmy instrukcje jak odblokować 100% achievementów.

Ghostwire Tokyo: Długość gry

Ghostwire Tokyo jest dłuższą produkcją od poprzednich dzieł studia Tango Gameworks i musicie liczyć się z tym, że spędzicie z nią co najmniej kilkanaście godzin na zaliczenie samej głównej fabuły. Komplet informacji o tym ile czasu zajmuje przejście Ghostwire Tokyo zamieściliśmy na stronie Długość gry.

Ghostwire Tokyo: Minimalne wymagania sprzętowe

 1. System operacyjny: Windows 10 64-bit
 2. Procesor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 2600
 3. Pamięć RAM: 12 GB
 4. Karta graficzna: AMD Radeon RX 5500 XT / NVIDIA GeForce GTX 1060 z 6 GB pamięci VRAM
 5. Wymagane miejsce na dysku: około 20 GB
 6. DirectX: wersja 12

Więcej informacji o minimalnych i zalecanych wymaganiach, a także o działaniu gry na PS5 i dostępnych trybach graficznych zamieściliśmy na osobnej stronie Wymagania sprzętowe.

Ghostwire Tokyo: Edycje gry

Autorzy Ghostwire Tokyo przygotowali dwie główne wersje gry - standardową i Deluxe Edition. Oprócz tego wydana została darmowa produkcja Ghostwire Tokyo - Prelude w formie powieści wizualnej (visual novel).

Więcej informacji o dostępnych wydaniach znajdziecie na osobnej stronie Edycje gry.

Ghostwire Tokyo: Polska wersja gry

Gra Ghostwire Tokyo oferuje pełną polską wersję językową obejmującą dubbing oraz napisy. Istotną informacją jest to, że możecie je wybierać oddzielnie i nie ma obowiązku grania z polskimi kwestiami dialogowymi. Więcej informacji o oferowanych językach znajdziecie na stronie Polska wersja gry.

Informacje o Ghostwire Tokyo - poradnik do gry

Autorzy : Jacek "Stranger" Hałas, Olga "Hippie" Fiszer

Poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 21 marca 2022, odwiedź Poradnik do gry

Opis przejścia

Ostatnia aktualizacja : 21 marca 2022, odwiedź Opis przejścia

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.