Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4PCXONE
Okładka GhostWire: Tokyo (PS4)

GhostWire: Tokyo

Przygodowa gra akcji legendarnego Shinjiego Mikamiego (ojca serii Resident Evil), osadzona w mrocznej wersji współczesnego Tokio, w którym tajemnicze zło doprowadziło do zniknięcia wszystkich mieszkańców.

Akcji | thriller | horror | przygodowe gry akcji

Okładka GhostWire: Tokyo (PS4)

data premiery gry:

data nieogłoszona

PC PS4 XONE

GhostWire: Tokyo to przygodowa gra akcji osadzona we współczesnej Japonii. Deweloperem produkcji, zapowiedzianej podczas targów E3 2019, jest studio Tango Gameworks, kierowane przez legendarnego japońskiego twórcę Shinjiego Mikamiego (seria Resident Evil i The Evil Within, Vanquish). Podczas kampanii GhostWire: Tokyo wcielamy się w posiadającego nadnaturalne zdolności bohatera i walczymy na opustoszałych w tajemniczych okolicznościach ulicach Tokio z różnego rodzaju okultystycznymi zagrożeniami oraz monstrami, badając przy tym miejskie legendy i spiski.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 23 głosów czytelników.

Gry podobne do GhostWire: Tokyo

Wymagania wiekowe GhostWire: Tokyo

18+

GhostWire: Tokyo to nowa przygodowa gra akcji od Shinjiego Mikamiego
GhostWire: Tokyo to nowa przygodowa gra akcji od Shinjiego Mikamiego

wiadomość10 czerwca 2019

GhostWire: Tokyo to nowa gra legendarnego Shinjiego Mikamiego, która zapowiedziana została podczas konferencji Bethesdy na targach E3 2019. Deweloperzy pokazali na razie krótki filmowy zwiastun tytułu, a także szczątkowe informacje na temat jego fabuły i modelu zabawy.

PC
PS4
XONE