Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2023, 18:20

Amazon Prime Gaming w październiku to 7 gier i prezent w Cyberpunku Phantom Liberty

Abonenci usługi Amazon Prime Gaming odbiorą w październiku siedem gier, w tym bardzo dobre i wciąż świeże Ghostwire: Tokyo. Czeka na nich również prezent do Cyberpunka 2077: Phantom Liberty.

Źródło fot. Amazon Prime Gaming.
i

Poznaliśmy pełną ofertę usługi Amazon Prime Gaming na październik 2023 roku. W nadchodzącym miesiącu abonenci będą mogli odebrać siedem gier, a także m.in. broń do Cyberpunka 2077: Phantom Liberty.

Prezent do Cyberpunka 2077: Phantom Liberty

Zacznijmy od tej ostatniej, gdyż jest ona już dostępna. Posiadając dodatek na PC, PS5 lub XSX/S, na tej stronie można zgarnąć Chesapeake Smart SMG – unikalną broń palną prywatnej armii Barghestów. Wystarczy wybrać opcję „Zdobądź zawartość w grze” – wtedy otrzymamy kod i link, pod którym go zrealizujemy. Przechodząc pod ów adres, należy zalogować się na swoje konto na platformie GOG. Pistolet znajdziemy w schowku w mieszkaniu V. Oferta obowiązuje do 24 października 2023 r.

Amazon Prime Gaming w październiku to 7 gier i prezent w Cyberpunku Phantom Liberty - ilustracja #1
Źródło: Twitter / Cyberpunk 2077.

Amazon Prime Gaming kupisz tutaj

Amazon Prime Gaming na październik 2023

Jeśli zaś chodzi o gry, październik będzie bardzo atrakcyjnym miesiącem dla subskrybentów Amazon Prime Gaming lubujących się w horrorach. Wśród tytułów, które będą mogli odebrać, znajdą się bowiem:

  1. Ghostwire: Tokyo – od 5 października (Epic Games Store);
  2. Grunnd – od 5 października (przez aplikację Amazon Games);
  3. The Coma 2: Vicious Sisters – Deluxe Edition – od 12 października (klucz GOG);
  4. Monster Prom 2: Monster Camp – od 12 października (klucz GOG);
  5. The Textorcist: The Story of Ray Bibbia – od 19 października (klucz GOG);
  6. Golden Light – od 19 października (Epic Games Store);
  7. Super Adventure Hand – od 26 października (przez aplikację Amazon Games).

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej