Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweSwitchPC
Okładka Monster Prom 2: Monster Camp XXL (Switch)
OkładkaMonster Prom 2: Monster Camp XXL (Switch)

Monster Prom 2: Monster Camp XXL

Monster Prom 2: Monster Camp

Monster Prom 2: Monster Camp to kontynuacja humorystycznego symulatora randkowego Monster Prom z 2018 roku, którego akcja przenosi graczy do wypełnionego potworami obozu letniego. Gra została opracowana przez niezależne studio Beautiful Glitch.

Przygodowe | fantasy | 2D | humorystyczne | na 2 osoby | indie | symulator randkowy

Monster Prom 2: Monster Camp XXL Premiera

23paź2020

PC

14lut2022

Switch

Gry podobne do Monster Prom 2: Monster Camp XXL

My Lovely Wife

Code: Realize - Guardian of Rebirth

The Lost Child

Monster Prom 2: Monster Camp jest drugą częścią nietuzinkowej serii symulatorów randkowych, którą rozpoczęła gra Monster Prom z 2018 roku. Kontynuacja została opracowana przez twórców oryginału – hiszpańskie studio niezależne Beautiful Glitch.

Fabuła

Akcja Monster Prom 2: Monster Camp rozgrywa się w obozie letnim, w którym pojawiają się nie tylko stare, znane dobrze fanom poprzedniej gry twarze, ale także zupełne nowe potworne postacie do romansowania: Damien, Calculester, Milo, Dahlia, Joy i Aaravi. Każda z nich cechuje się unikatowymi preferencjami. Celem jest walka o uwagę potencjalnej drugiej połówki, rywalizowanie z innymi o względy i ostatecznie zdobycie jej serca.

Mechanika

Zabawa w Monster Prom 2: Monster Camp polega na romansowaniu z postaciami o mniej lub bardziej demonicznym wyglądzie w absurdalnej, humorystycznej otoczce. Po wyborze postaci decydujemy, jak zamierzamy spędzać czas w obozie. Gracz może spotykać nowe postacie, rozmawiać z nimi, brać udział w aktywnościach związanych z miejscem akcji (przesiadywanie przy ognisku w odpowiednim gronie i plotkowanie, picie magicznych drinków). Podobnie jak w poprzedniczce, głównym zadaniem jest odnalezienie swojego obiektu westchnień i przekonanie go do siebie. Wpływ na postrzeganie mają statystyki (osobowość) naszej postaci, jak i dokonane wybory, które decydują o sukcesie lub porażce.

W grze pojawia się ponad 50 potworów, 350 rozmaitych, często humorystycznych wydarzeń i 20 różnych zakończeń, które zależą od wyborów gracza podczas rozgrywki.

Tryby gry

Podobnie jak w Monster Prom, tak i w drugiej części można grać zarówno w trybie dla pojedynczego gracza, jak i wieloosobowym przez internet lub lokalnie (dla maksymalnie czterech osób).

Kwestie techniczne

Gra została przedstawiona, podobnie jak poprzednia część, w dwuwymiarowej, kreskówkowej grafice.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / gorące krzesło   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Monster Prom 2: Monster Camp XXL: 16+

Monster Prom 2: Monster Camp Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD lub lepsza
  • 1 GB HDD
  • Windows 7
PC
Switch