Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Amnesia Rebirth: The Town - solucja, sekrety Amnesia Rebirth poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Amnesia Rebirth zawiera opis przejścia rozdziału The Town. Dowiecie się jak dotrzeć do wioski i zaliczyć scenę z Yasmin.

Na tej stronie poradnika do gry Amnesia Rebirth znajduje się opis przejścia rozdziału zatytułowanego The Town. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. jak przejść przez pustynię i dotrzeć do miasteczka, jak zbadać wioskę i jak zaliczyć scenę ucieczki pod koniec rozdziału.

Podróż przez pustynię i przeprawa przez wioskę

Kontrolę nad bohaterką odzyskacie na pustyni i musicie rozpocząć liniowy przemarsz w stronę dymu na horyzoncie, który unosi się nad wioską - Amnesia Rebirth: The Town - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Kontrolę nad bohaterką odzyskacie na pustyni i musicie rozpocząć liniowy przemarsz w stronę dymu na horyzoncie, który unosi się nad wioską. Po drodze skorzystajcie z drabiny. Ustawcie się przy małym wagoniku i przytrzymajcie przycisk interakcji żeby przepchnąć go w lewo. Dotrzecie do drugiej drabiny.

Przeciśnijcie się między skałami w małym wąwozie i przejdźcie po wąskiej desce - Amnesia Rebirth: The Town - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Przeciśnijcie się między skałami w małym wąwozie i przejdźcie po wąskiej desce.

Przeprawa przez wioskę jest bardzo liniowa. Do celu prowadzi tylko jedna ścieżka i zakłada ona m.in. przejście przez kilka budynków. W budynku z wiszącymi ciałami spróbujcie uchylić drzwi. Po tym jak Tasi wpadnie w pułapkę i zacznie zwisać nie musicie wykonywać żadnych czynności - oglądajcie po prostu scenę ze spotkania z Yasmin.

Ucieczka

Po tym jak odzyskacie kontrolę nad główną bohaterką rozpocznijcie bieg i nie przejmujcie się tym, że Tasi prędzej czy później zostanie doścignięta - Amnesia Rebirth: The Town - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Po tym jak odzyskacie kontrolę nad główną bohaterką rozpocznijcie bieg i nie przejmujcie się tym, że Tasi prędzej czy później zostanie doścignięta. Załączy się kolejny filmik przerywnikowy, który zakończy ten krótki etap.