Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Amnesia Rebirth: The Cassandra - solucja, sekrety Amnesia Rebirth poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Amnesia Rebirth zawiera opis przejścia rozdziału The Cassandra – prologu. Dowiecie się jak wyjść z wraku samolotu i dotrzeć do jaskiń.

Na tej stronie poradnika do gry Amnesia Rebirth znajduje się opis przejścia rozdziału zatytułowanego The Cassandra. Z poniższej solucji dowiecie się m.in. jak zaliczyć prolog, jak wydostać się z wraku tytułowego samolotu oraz jak dotrzeć do wejścia do jaskiń celem awansowania do kolejnego etapu.

Dodatkowa uwaga - Nasza solucja bazuje na trybie Original, czyli domyślnym, który zawiera konfrontacje z potworami i nie kasuje żadnych elementów powiązanym z gatunkiem horrorów. Temat wyboru trybu gry dokładniej opisaliśmy w rozdziale FAQ na stronie Potwory - jak je wyłączyć?.

Lista sekretów

W etapie The Cassandra możecie znaleźć 4 sekrety:

  1. The Cassandra x2
  2. Hank's Notes x2

Miejsca pozyskiwania znajdziek uwzględnione zostały w poniższym opisie przejścia rozdziału. Możecie też odnajdywać inne interaktywne przedmioty, przy czym niekoniecznie muszą one mieć jakieś zastosowanie.

Prolog

Częściową kontrolę nad bohaterką uzyskacie dopiero po katastrofie samolotu - Amnesia Rebirth: The Cassandra - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Częściową kontrolę nad bohaterką uzyskacie dopiero po katastrofie samolotu. Poruszajcie jednocześnie lewą i prawą gałką analogową żeby pozbyć się koszmarów uniemożliwiających ruszenie się z miejsca.

Czołgajcie się przed siebie. Musicie dotrzeć do leżącej na podłodze samolotu butelki z laudanum. Wciśnijcie przycisk podniesienia przedmiotu.

Wydostanie się z samolotu

Obudzicie się siedząc w fotelu w samolocie - Amnesia Rebirth: The Cassandra - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Obudzicie się siedząc w fotelu w samolocie. Zabierzcie dziennik z kieszeni przedniego fotela - gromadzone będą w nim wszystkie znajdźki, wspomnienia i inwentarz.

Udajcie się do kabiny pilotów i obróćcie się w niej o 180 stopni. Na ścianie wisi pierwszy sekret - The Cassandra: Flight Plan.

1 - Amnesia Rebirth: The Cassandra - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry
Spróbujcie użyć radia, a następnie zainteresujcie się lewymi drzwiami - Amnesia Rebirth: The Cassandra - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Spróbujcie użyć radia, a następnie zainteresujcie się lewymi drzwiami. Brakująca do nich klamka (Cockpit Door Handle) leży na podłodze.

Otwórzcie inwentarz i wybierzcie klamkę jako aktywny przedmiot. Użyjcie następnie jej na mechaniźmie drzwi żeby wydostać się z samolotu.

Dotarcie do jaskiń

Po znalezieniu się na pustyni udajcie się w lewo - Amnesia Rebirth: The Cassandra - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Po znalezieniu się na pustyni udajcie się w lewo. Podróżujcie wzdłuż wraku. Pozwoli to zlokalizować leżącą na piasku obok samolotu nową znajdźkę - Hank's Notes: Nicolas Masson.

2 - Amnesia Rebirth: The Cassandra - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry
W pobliżu samolotu jest pokazana na obrazku 1 ścieżka prowadząca w stronę jaskiń - Amnesia Rebirth: The Cassandra - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

W pobliżu samolotu jest pokazana na obrazku 1 ścieżka prowadząca w stronę jaskiń. Po drodze zgodnie z ostrzeżeniami gry możecie ustawiać się co jakiś czas w cieniu żeby schłodzić organizm.

Cel podróży pokazuje obrazek 2.

Nie śpieszcie się z wkroczeniem do jaskiń, tylko rozejrzyjcie się przed nimi - Amnesia Rebirth: The Cassandra - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Nie śpieszcie się z wkroczeniem do jaskiń, tylko rozejrzyjcie się przed nimi. W miejscu pokazanym na obrazku możecie złapać i podnieść pudełko po to żeby odsłonić sekret - Hank's Notes: Rachael Holt.

W tej samej okolicy jest też walizka - Amnesia Rebirth: The Cassandra - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

W tej samej okolicy jest też walizka. Otwórzcie ją żeby odsłonić pokazany na obrazku sekret - The Cassandra: Postcard.

Możecie już wybrać wejście do jaskiń.