Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Amnesia Rebirth: The Mines - solucja, sekrety Amnesia Rebirth poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Amnesia Rebirth zawiera opis przejścia rozdziału The Mines. Dowiecie się jak ścigać doktora i dotrzeć do Wieży.

Na tej stronie poradnika do gry Amnesia Rebirth znajduje się opis przejścia rozdziału zatytułowanego The Mines. Nasza solucja wyjaśnia m.in. jak postępować w trakcie porodu, jak wydostać się z kopalń, jak skorzystac z portalu na pustyni i jak dokończyć pościg za doktorem docierając do Wieży (Tower).

Pościg za doktorem

Etap ten rozpocznie od - Amnesia Rebirth: The Mines - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Etap ten rozpocznie od... sceny porodu. Waszym jedynym zadaniem jest obracanie kamerą po tym jak Tasi zacznie spoglądać w bok. Musicie z powrotem zatrzymywać kamerę na postaci doktora biorącego udział w porodzie.

Po odzyskaniu pełnej kontroli nad Tasi musicie zacząć ścigać doktora przez kopalnię - Amnesia Rebirth: The Mines - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Po odzyskaniu pełnej kontroli nad Tasi musicie zacząć ścigać doktora przez kopalnię. Pościg jest bardzo liniowy i nie ma po drodze żadnych przeszkód.

Po wyjściu na powierzchnię doświadczycie burzy piaskowej i po prostu kierujcie się przed siebie - Amnesia Rebirth: The Mines - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Po wyjściu na powierzchnię doświadczycie burzy piaskowej i po prostu kierujcie się przed siebie.

Docelowo powinniście zauważyć w oddali portal na pustyni, przez który przejdzie doktor. Udajcie się w to miejsce i skorzystajcie z portalu żeby przenieść się do alternatywnego wymiaru.

Dotarcie do Wieży

Końcowa część tego krótkiego rozdziału zakłada po prostu dotarcie do bramy znajdującej się u podstawy wielkiej Wieży (Tower) - Amnesia Rebirth: The Mines - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Końcowa część tego krótkiego rozdziału zakłada po prostu dotarcie do bramy znajdującej się u podstawy wielkiej Wieży (Tower). Jej otwarcie załaduje ostatni poziom gry.