Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Amnesia Rebirth: Długość gry Amnesia Rebirth poradnik, solucja

Ta strona poradnika zawiera informację ile czasu zajmuje przejście gry Amnesia Rebirth – głównej fabuły oraz zdobycia 100% sekretów i trofeów.

Na tej stronie poradnika zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat długości gry Amnesia Rebirth. Dowiecie się ile czasu zajmuje przejście samego głównego wątku fabularnego, a także jak bardzo mogą wydłużyć grę poszukiwania znajdziek i sekretów oraz walka o zdobycie platynowego trofeum / 100% achievementów.

1 - Amnesia Rebirth: Długość gry - Amnesia Rebirth - poradnik do gry
  1. Amnesia Rebirth nie jest bardzo krótką grą, jak na standardy gatunku, który reprezentuje. Przejście jej po raz pierwszy powinno Wam średnio zająć 9-10 godzin. Jest to wartość przy założeniu, że nie zatniecie się dłużej w żadnym etapie (trudniejsza zagadka czy konfrontacja z potworem) oraz że nie będziecie dążyli do odkrycia 100% zawartości.
  2. Poszukiwania sekretów mogą wydłużyć czas rozgrywki - w mniejszym stopniu jeśli skorzystacie z opisu przejścia na potrzeby odnajdywania znajdziek, bądź w większym jeśli będziecie ich szukać we własnym zakresie. Dzieje się tak dlatego, że wiele sekretów jest dobrze ukrytych, np. w ciemnych lokacjach albo przykrytych cięższymi przedmiotami.
  3. Wszystkie zakończenia możecie obejrzeć już podczas przechodzenia gry po raz pierwszy - wystarczy przeładować ostatni poziom i nie trzeba kilka razy zaliczać kampanii żeby je odblokować. Możecie dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu.
  4. Platynowe trofeum wymusza spędzenie z grą co najmniej 15-20 godzin i to przy założeniu, że skorzystacie z poradnika trofeowego. Podczas przechodzenia gry po raz pierwszy powinniście starać się unikać śmierci oraz zdobywać wszystkie osiągnięcia powiązane z rzeczami możliwymi do przegapienia. Sprawi to, że do zdobycia pozostanie już "tylko" trofeum za wykonanie trudnego speedruna (skończenie gry na czas). Może się to wiązać z częstym zapisywaniem gry lub powtarzaniem próby po niezmieszczeniu się w przydzielonym limicie czasu (2 godziny i 15 minut).