Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Amnesia Rebirth: The Portal Chamber (3 wizyta) - solucja, sekrety Amnesia Rebirth poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Amnesia Rebirth zawiera opis przejścia trzeciej wizyty w Portal Chamber – dowiecie się jak dotrzeć do przejścia do Catacombs.

Na tej stronie poradnika do gry Amnesia Rebirth znajduje się opis przejścia trzeciej wizyty w lokacji z rozdziału The Portal Chamber. Poniższa solucja objaśnia jak odzyskać słój Leyden Jar oraz jak dotrzeć do przejścia do katakumb (Catacombs).

Uwaga - Po powrocie do Portal Chamber po raz drugi znajdziecie nowe sekrety, których nie uwzględniliśmy w opisie przejścia pierwszej wizyty w tej lokacji. Są one opisane w poniższej solucji.

Zdobycie drugiego słoja Leyden Jar

Do lokacji The Portal Chamber powinniście po raz drugi powrócić po złożeniu wizyty w The Hunting Grounds mającej na celu pozyskanie słoja Leyden Jar - omówiliśmy ją na poprzedniej stronie opisu przejścia - Amnesia Rebirth: The Portal Chamber (3 wizyta) - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Do lokacji The Portal Chamber powinniście po raz drugi powrócić po złożeniu wizyty w The Hunting Grounds mającej na celu pozyskanie słoja Leyden Jar - omówiliśmy ją na poprzedniej stronie opisu przejścia.

Musicie zacząć od wyjęcia ze slotu słoja Leyden Jar, który wcześniej umieściliście w nim żeby odblokować przejście do Hunting Grounds. Docelowo powinniście mieć teraz w inwentarzu 2 przedmioty Leyden Jar.

Dotarcie do katakumb

W okolicy zacznie się wszystko sypać, ale nie musicie przesadnie się śpieszyć - Amnesia Rebirth: The Portal Chamber (3 wizyta) - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

W okolicy zacznie się wszystko sypać, ale nie musicie przesadnie się śpieszyć. Unikajcie kontaktu z czerwonymi tworami, bo bohaterka może odnosić obrażenia z tego tytułu.

Tasi na chwilę straci przytomność i po jej odzyskaniu zacznijcie podążać liniową ścieżką. Po dotarciu do małego rozwidlenia z obrazka zbadajcie lewą ścieżkę żeby natrafić na zapałki.

Przeskoczcie nad powaloną kolumną i przy pokazanym na obrazku drugim rozwidleniu ponownie zbadajcie najpierw lewą odnogę - Amnesia Rebirth: The Portal Chamber (3 wizyta) - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Przeskoczcie nad powaloną kolumną i przy pokazanym na obrazku drugim rozwidleniu ponownie zbadajcie najpierw lewą odnogę. Znajdziecie kolejne zapałki.

Możecie kontynuować bardzo liniową przeprawę - Amnesia Rebirth: The Portal Chamber (3 wizyta) - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Możecie kontynuować bardzo liniową przeprawę. Doprowadzi ona Was do wejścia do katakumb - jest to lokacja przedzielona ekranem ładowania.