Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Amnesia Rebirth: Polska wersja gry Amnesia Rebirth poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Amnesia Rebirth zawiera informacje o wersjach językowych gry – zestawiamy dostępne języki napisów oraz języki dubbingu.

Na tej stronie poradnika możecie znaleźć pomocne informacje o dostępnych wersjach językowych gry Amnesia Rebirth. Dowiecie się jakie języki napisów oraz języki dubbingu są dostępne do wybrania oraz w jaki sposób można dokonać zmiany języka.

Napisy

Amnesia Rebirth nie oferuje polskich napisów, przy czym w przypadku wersji na PC możliwe jest pobranie nieoficjalnego spolszczenia - Amnesia Rebirth: Polska wersja gry - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Amnesia Rebirth nie oferuje polskich napisów, przy czym w przypadku wersji na PC możliwe jest pobranie nieoficjalnego spolszczenia.

Zmian języka napisów możecie dokonywać w dowolnym momencie w menu opcji. Musicie w tym celu przejść do zakładki Game i zainteresować się pozycją Language.

Oto pełna lista wszystkich dostępnych języków napisów:

  1. angielski,
  2. francuski,
  3. włoski,
  4. niemiecki,
  5. hiszpański,
  6. portugalski brazylijski,
  7. rosyjski.

Dubbing

Amnesia Rebirth nie posiada polskiego dubbingu.

Dostępny jest wyłącznie język angielski dla wypowiadanych kwestii dialogowych, tak więc w opcjach nie ma żadnej opcji zmiany dubbingu.