Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Amnesia Rebirth: The Portal Chamber (4 wizyta) - solucja, sekrety Amnesia Rebirth poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Amnesia Rebirth zawiera opis przejścia czwartej wizyty w Portal Chamber – załączenie portalu i teleportacja do Theater.

Na tej stronie poradnika do gry Amnesia Rebirth znajduje się opis przejścia czwartej wizyty w lokacji z rozdziału The Portal Chamber. Poniższa solucja objaśnia jak przywrócić zasilanie do portalu dzięki 2 słojom Leyden Jar oraz jak załączyć portal i przenieść się dzięki niemu do lokacji Theater.

Umieszczenie słojów Leyden Jar w mechaniźmie portalu

Do ostatniej czwartej wizyty w Portal Chamber dochodzi po wydostaniu się z katakumb (Catacombs) - opisaliśmy to na poprzedniej stronie solucji - Amnesia Rebirth: The Portal Chamber (4 wizyta) - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Do ostatniej czwartej wizyty w Portal Chamber dochodzi po wydostaniu się z katakumb (Catacombs) - opisaliśmy to na poprzedniej stronie solucji.

Musicie dotrzeć do urządzenia znajdującego się przed portalem. Są tu dwa puste sloty. Wybierajcie z inwentarza posiadane słoje Leyden Jar i umieszczajcie je w slotach.

Załączenie portalu

Musicie teraz powtórzyć kroki z dostrojeniem wiązki energii żeby załączyć portal - Amnesia Rebirth: The Portal Chamber (4 wizyta) - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Musicie teraz powtórzyć kroki z "dostrojeniem" wiązki energii żeby załączyć portal. Dla przypomnienia chodzi tu o 3 obrotowe mechanizmy na obrzeżach sali. Przy każdym z nich Waszym zadaniem jest dopasowanie pozycji mechanizmu żeby słup światła zaczął przenikać przez jego otwór i stał się jednocześnie węższy. Poprawne ustawienie zasygnalizuje zaświecenie się na niebiesko dwóch piramid po bokach obrotowego mechanizmu.

Sprawdźcie w podobny sposób dwa pozostałe mechanizmy. Przy każdym z nich muszą być świecące się na niebiesko piramidy.

W trakcie docierania do kolejnych mechanizmów musicie uważać na - Amnesia Rebirth: The Portal Chamber (4 wizyta) - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

W trakcie docierania do kolejnych mechanizmów musicie uważać na:

  1. czerwone narosty - unikajcie kontaktu z nimi
  2. potwora - możecie po zauważeniu go chować się i czekać aż się oddali lub polegać na opcji sprintu żeby go zgubić.

Po wykonaniu wszystkich czynności przy obrotowych mechanizmach powróćcie do portalu i wciśnijcie przycisk. Załączy się scenka przerywnikowa, po obejrzeniu której automatycznie traficie do nowej lokacji The Theater.