Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Amnesia Rebirth: The Oasis - solucja, sekrety Amnesia Rebirth poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Amnesia Rebirth zawiera opis przejścia rozdziału The Oasis. Dowiecie się jak zbadać oazę i podróżować przez pustynię.

Na tej stronie poradnika do gry Amnesia Rebirth znajduje się opis przejścia rozdziału zatytułowanego The Oasis. Nasza solucja wyjaśnia m.in. jakie atrakcje czekają na odkrycie w tytułowej oazie, a także jak podróżować przez pustynię w stronę dymu widocznego na horyzoncie.

Lista sekretów

W etapie The Oasis możecie znaleźć 5 sekretów:

  1. Hank's Notes x2
  2. Oasis x1
  3. Zapałki x2

Miejsca pozyskiwania znajdziek uwzględnione zostały w poniższym opisie przejścia rozdziału. Możecie też odnajdywać inne interaktywne przedmioty, przy czym niekoniecznie muszą one mieć jakieś zastosowanie.

Dotarcie do oazy i jej eksploracja

Na samym początku tego rozdziału bohaterka zapragnie dotknąć brzucha żeby sprawdzić stan płodu i porozmawiać z nim - Amnesia Rebirth: The Oasis - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Na samym początku tego rozdziału bohaterka zapragnie dotknąć brzucha żeby sprawdzić stan płodu i "porozmawiać z nim". Jeśli zdecydujecie się na ten krok, to powinniście odblokować osiągnięcie Caregiver.

Podróżujcie wzdłuż małego strumyka, który doprowadzi Was do tytułowej oazy.

Wejdźcie do małego zbiornika i dotrzyjcie do jego centralnej części - Amnesia Rebirth: The Oasis - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Wejdźcie do małego zbiornika i dotrzyjcie do jego centralnej części. Przy jednym z głazów możecie kucnąć i zanurkować. Zauważycie leżące na dnie dzbany, w których ukryto naftę do lampy. Zabranie co najmniej jednego takiego przedmiotu nagradzane jest ukrytym trofeum Trawler.

Zainteresujcie się teraz obszarem na prawo od głównej części oazy - Amnesia Rebirth: The Oasis - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Zainteresujcie się teraz obszarem na prawo od głównej części oazy. Przy skałach możecie odnaleźć kilka pokazanych na obrazku pojemników. Skrywają one zapałki oraz sekret - Hank's Notes: Alex Sterling.

Wyruszcie dalej podróżując blisko prawych skał - Amnesia Rebirth: The Oasis - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Wyruszcie dalej podróżując blisko prawych skał. Doprowadzą one Was docelowo do pokazanego na obrazku ołtarzyka, przy którym załączy się retrospekcja. U podstawy posągu jest znajdźka - The Oasis: Note from Tasi.

Po tym jak zaczniecie oddalać się od oazy z główną bohaterką skonaktuje się doktor i otrzymacie zadanie podążania za dymem, który ma doprowadzić bohaterkę do wioski - Amnesia Rebirth: The Oasis - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Po tym jak zaczniecie oddalać się od oazy z główną bohaterką skonaktuje się doktor i otrzymacie zadanie podążania za dymem, który ma doprowadzić bohaterkę do wioski.

Docelowo musicie dotrzeć do drabiny i skorzystanie z niej rozpocznie przemarsz przez pustynię.

Przeprawa przez pustynię i podążanie za dymem

1 - Amnesia Rebirth: The Oasis - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry
Podczas podróżowania przez pustynię dotrzecie do dużych skał i będą tu dwie ścieżki - lewa i prawa - Amnesia Rebirth: The Oasis - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Podczas podróżowania przez pustynię dotrzecie do dużych skał i będą tu dwie ścieżki - lewa i prawa. Wybierzcie prawą ścieżkę, ale rozglądajcie się po lewej stronie za ścieżką prowadzącą na wzniesienie, którą pokazuje obrazek 1.

Na górze skał znajduje się obozowisko z obrazka 2, w którym do podniesienia jest nowy sekret - Hank's Notes: Richard Fairchild.

Zejdźcie ze wzgórza i wyruszcie dalej - Amnesia Rebirth: The Oasis - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Zejdźcie ze wzgórza i wyruszcie dalej. Wkrótce dotrzecie do dziwnych obiektów i bohaterka wpadnie do ruchomych piasków. Nie musicie obawiać się jej śmierci, bo jest to zaplanowane wydarzenie, dzięki któremu przeniesiecie się do alternatywnego wymiaru.

W nowej lokacji otwórzcie dwie pary drzwi (przy drugich drzwiach jest przycisk). Znajdźcie zapałki z powyższego obrazka. Dotrzyjcie do ostatniej bramy. Wejście w interakcję z nią załaduje kolejny poziom.