Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Amnesia Rebirth - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Amnesia Rebirth: The Factory - solucja, sekrety Amnesia Rebirth poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Amnesia Rebirth zawiera opis przejścia rozdziału The Factory – podróż kolejką oraz unikanie wykrycia przez zjawy.

Na tej stronie poradnika do gry Amnesia Rebirth znajduje się opis przejścia rozdziału zatytułowanego The Factory. Nasza solucja podpowiada m.in. jak unikać zjaw podczas podróży kolejką i przeprawy przez fabrykę, a także jak dotrzeć do przejścia do Lower Factory.

Lista sekretów

W etapie The Factory możecie znaleźć 1 sekret:

  1. Zapałki x1

Unikanie zjaw podczas jazdy kolejką

Etap ten rozpoczniecie po uruchomieniu kolejki w laboratorium i po zajęciu miejsca na jej pokładzie - Amnesia Rebirth: The Factory - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Etap ten rozpoczniecie po uruchomieniu kolejki w laboratorium i po zajęciu miejsca na jej pokładzie. Początkowa część podróży kolejką jest spokojna, ale docelowo musicie unikać zjaw patrolujących okolicę i latających wokół kolejki.

Tak samo jak w przypadku zjawy z poprzedniego etapu chowajcie się przed światłem zjawy i wykorzystujcie do tego ścianki wewnątrz kolejki. Jako że zjawy nie oświetlają tylko jednego miejsca szybko reagujcie i zmieniajcie swoje położenie jeśli zajdzie taka konieczność.

Przeprawa przez fabrykę

Po przejażdżce musicie zaczekać na odzyskanie kontroli nad bohaterką - Amnesia Rebirth: The Factory - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Po przejażdżce musicie zaczekać na odzyskanie kontroli nad bohaterką. W wyniku wcześniejszych wydarzeń straciliście lampę naftową, ale na szczęście w kolejnych etapach gry nie czeka Was dużo eksploracji ciemnych pomieszczeń i nadal możecie wspierać się zapałkami.

Nadające się do podniesienia zapałki znajdziecie w skrzynce obok miejsca, w którym zaczęliście zmagania.

Podczas przeprawy przez fabrykę musicie unikać kolejnych zjaw, ale na szczęście tym razem pole działania jest znacznie większe od niewielkiego wagoniku kolejki - Amnesia Rebirth: The Factory - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Podczas przeprawy przez fabrykę musicie unikać kolejnych zjaw, ale na szczęście tym razem pole działania jest znacznie większe od niewielkiego wagoniku kolejki. Starajcie się podróżować po obrzeżach lokacji, wychylać zza zasłon żeby sprawdzać położenie potworów i unikać zbyt długiego spoglądania w stronę danej zjawy.

Wyjście z pierwszego obszaru to częściowo uchylone drzwi na przeciwległym końcu sali, po prawej stronie.

Nie śpieszcie się z dotarciem do dolnych drzwi, bo po prawej stronie powinna pojawić się kolejna zjawa i zacząć sprawdzać okolicę - Amnesia Rebirth: The Factory - solucja, sekrety - Amnesia Rebirth - poradnik do gry

Nie śpieszcie się z dotarciem do dolnych drzwi, bo po prawej stronie powinna pojawić się kolejna zjawa i zacząć sprawdzać okolicę. Przeczekajcie w ukryciu na jej oddalenie się lub szybko ucieknijcie i schowajcie się jeśli zostaniecie zauważeni.

Nie możecie niestety od razu otworzyć drzwi, bo musicie najpierw odsunąć zaznaczone na obrazku duże głazy. Po odblokowaniu przejścia załaduje się osobna lokacja - dolny poziom fabryki (Lower Factory).