Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Garena Free Fire - poradnik do gry

Garena Free Fire - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak rozpocząć rozgrywkę w Garena Free Fire? Garena Free Fire poradnik, tipy

Garena Free Fire to darmowa gra z gatunku Battle Royale, dostępna na ten moment na urządzeniach mobilnych z systemem Android bądź iOS. Grę należy, rzecz jasna, pobrać i zainstalować, by móc cieszyć się rozgrywką - to, jak to uczynić i co będzie do tego celu wymagane, dowiesz się z niniejszego rozdziału.

Przygodę z grą rozpocząć trzeba od jej pobrania ze Sklepu Google Play bądź App Store. - Jak rozpocząć rozgrywkę w Garena Free Fire? - Garena Free Fire - poradnik do gry
Przygodę z grą rozpocząć trzeba od jej pobrania ze Sklepu Google Play bądź App Store.

W pierwszej kolejności należy pobrać samą grę. W zależności od urządzenia, wykorzystaj Sklep Google bądź App Store i zlokalizuj produkcję. Możesz znaleźć ją na własną rękę, możesz też wykorzystać pole wyszukiwania - wystarczy wpisać w nim "Garena", by wyświetliła się poszukiwana produkcja. Kliknij w przycisk do instalacji i przygotuj się na pobranie mniej więcej 500mb danych. Gdy pobieranie dobiegnie końca, uruchom aplikację.

Dodatkowe konta można podpiąć z poziomu ustawień (Settings) gry. - Jak rozpocząć rozgrywkę w Garena Free Fire? - Garena Free Fire - poradnik do gry
Dodatkowe konta można podpiąć z poziomu ustawień (Settings) gry.

W tym momencie konieczne będzie podpięcie konta - możesz logować się przy pomocy Facebooka, konta Google bądź za pośrednictwem serwisu VK.com Możesz też także podpiąć wszystkie trzy konta - każde dodatkowe zaoferuje mały bonus w postaci przedmiotów kosmetycznych czy waluty w grze. Po podpięciu konta czeka Cię jeszcze zaakceptowanie regulaminu i pobranie ewentualnych łatek, by po wszystkim trafić wreszcie do menu głównego.

By rozpocząć grę, należy kliknąć na przycisk START. - Jak rozpocząć rozgrywkę w Garena Free Fire? - Garena Free Fire - poradnik do gry
By rozpocząć grę, należy kliknąć na przycisk "START".

Stąd dostęp będziesz mieć do rozmaitych zakładek (te szczegółowo opisane będą w innych rozdziałach tego poradnika), Ciebie na ten moment powinien zainteresować przycisk w prawym dolnym rogu ekranu, "START". Po jego kliknięciu rozpocznie się poszukiwanie graczy do wspólnej zabawy - trwa to na ogół kilkanaście sekund. Po tym czasie czeka cię krótki ekran ładowania, by wreszcie wskoczyć na mapę i rozpocząć właściwą rozgrywkę.

Uwaga - zanim klikniesz na "START", zwróć uwagę na przycisk widoczny w prawym górnym rogu (domyślnie z nazwą "Classic"). Gdy na niego klikniesz, będziesz w stanie wybrać tryb rozgrywki - w pojedynkę (Solo), w parze z innym graczem (Duo) bądź w drużynie (Squad).