Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Garena Free Fire - poradnik do gry

Garena Free Fire - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Zrzut paczek z zaopatrzeniem w Garena Free Fire Garena Free Fire poradnik, tipy

W czasie meczów w grze Garena Free Fire, co jakiś czas zrzucane na mapę będą paczki z zaopatrzeniem. W ich wnętrzu znajdziesz bardzo wartościowy sprzęt, który ciężko jest znaleźć podczas normalnego przeczesywania mapy, bądź jest to w ogóle niemożliwe. W tym rozdziale znajdziesz wszelkie informacje związane z mechaniką paczek z zaopatrzeniem.

Paczki z zaopatrzeniem da się wypatrzeć z dużego dystansu. - Zrzut paczek z zaopatrzeniem w Garena Free Fire - Garena Free Fire - poradnik do gry
Paczki z zaopatrzeniem da się wypatrzeć z dużego dystansu.

Po kilku minutach od momentu rozpoczęcia rozgrywki, rozpoczną się zrzuty paczek z zaopatrzeniem. Co kilkadziesiąt sekund na horyzoncie pojawi się samolot - przeleci on spory kawałek mapy, zrzucając zaopatrzenie w losowym miejscu na trasie swojego przelotu. Gdy paczka dotrze do ziemi, jej lokalizacja oznaczona będzie żółtym promieniem, który świecił będzie pionowo w górę. Po zbliżeniu się do paczki będzie można rozpocząć zbieranie przedmiotów. Wewnątrz natrafisz na wysokopoziomowy pancerz (poziomu 4), hełm (Helmet) poziomu 3, przedmiot pomagający w kamuflażu, dużą ilość amunicji i wartościowych broni czy przedmioty użytkowe, jak apteczki (Medkit) i granaty.

Zbierając sprzęt z paczki z zaopatrzeniem jesteśmy wystawieni na ogień wroga - warto robić to szybko. - Zrzut paczek z zaopatrzeniem w Garena Free Fire - Garena Free Fire - poradnik do gry
Zbierając sprzęt z paczki z zaopatrzeniem jesteśmy wystawieni na ogień wroga - warto robić to szybko.

Każda skrzynka z zaopatrzeniem to bardzo wartościowy łup - gracz, który do niej dotrze, zyska przewagę nad swoimi przeciwnikami, szczególnie w przypadku początkowych minut rozgrywki. Jeśli planujesz udać się w miejsce zrzutu celem zdobycia wartościowego sprzętu, warto pamiętać o kilku rzeczach, takich jak:

  1. Zrzut z zaopatrzeniem jest doskonale widoczny dla graczy na sporej części wyspy. Jeśli Tobie udało się go dostrzec, z pewnością Twoi wrogowie też to uczynili, przez co również będą próbowali się tam dostać lub też będą ostrzeliwali graczy, którzy będą chcieli zbliżyć się do przedmiotów.
  2. To, czy warto udać się po zrzut zaopatrzenia, warto uzależnić od odległości do paczki. Jeśli jesteś w stanie dotrzeć na miejsce zrzutu w ciągu kilkunastu sekund, warto zaryzykować. Jeśli jednak paczka leży kilkadziesiąt sekund drogi od Twojej pozycji, najlepiej odpuścić - inni wrogowie najpewniej dotrą tam przed Tobą.
  3. Po dotarciu do zrzutu ustaw się tak, by zasłaniała ona postać od strony, z której najpewniej mogą zaatakować Cię inni - jak, na przykład, od strony terenów z gęstą zabudową. Dzięki temu zwiększysz szansę na przeżycie.