Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sinking City - poradnik do gry

The Sinking City - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crafting w The Sinking City The Sinking City poradnik, solucja

W The Sinking City gracz ma możliwość tworzenia nowych przedmiotów z tych odnalezionych w mieście. Początkowe schematy ograniczają się do wytworzenia amunicji i leków. Materiały znajdziesz, przeszukując meble (z reguły te, które możesz przeszukać, oznaczone są białymi symbolami) oraz na dworze śmietniki czy bagażniki niektórych samochodów. Każdy materiał ma maksymalną pojemność w inwentarzu: 20 sztuk.

Należy pamiętać, że wytworzenie zbyt dużej ilości przedmiotów uniemożliwi ci później podniesienie ich, gdy odnajdziesz je w trakcie eksploracji ze względu na maksymalną pojemność.

Tworzenie nowych przedmiotów odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku Twórz (Craft) w zakładce Inwentarza, po wyborze właściwego przedmiotu - Crafting w The Sinking City - The Sinking City - poradnik do gry

Tworzenie nowych przedmiotów odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku Twórz (Craft) w zakładce Inwentarza, po wyborze właściwego przedmiotu. W dolnej części ekranu widoczne są składniki rzemieślnicze, które posiadasz.

Jak odblokować nowe schematy?

Możesz w łatwy sposób odblokować nowe schematy w grze. Aby to zrobić, musisz zdobyć po raz pierwszy nowy przedmiot. Wtedy automatycznie dodany jest schemat, który umożliwia jego utworzenie.

Z tego względu we wczesnych fazach gry warto udać się do jednej z Zainfekowanych stref, by odnaleźć granaty i pułapki - gdy znajdziesz jedną sztukę, będziesz mógł potem tworzyć kolejne z odnajdywanych materiałów rzemieślniczych.

Gdzie odnajdywać składniki rzemieślnicze?

Loot jest dość powszechny. Wszystkie skrzynie, bagażniki samochodów czy śmietniki z oznaczeniem jak na obrazku powyżej, mogą zostać przeszukane. Co warto wiedzieć:

  1. najlepszy loot (i najliczniejszy) znajdziesz w zainfekowanych strefach,
  2. nieco bezpieczniejsza opcja, to odnaleźć budynki oznaczone na drzwiach białym symbolem "H", do których możesz wejść. Czasem nie znajdziesz tam żadnych oponentów, czasem tylko nielicznych. Jednak zawsze znajdziesz więcej lootu niż przeszukując skrzynie w mieście.

Skrzynie z lootem odnawiają się - oddal się na znaczną odległość lub skorzystać z szybkiej podróży (bądź zapisu i wczytania gry), by odnowić zawartość skrzyń. Dotyczy to również tych w zainfekowanych strefach (przy czym wrogowie także mogą się w krótkim czasie respawnować w tych strefach).