Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sinking City - poradnik do gry

The Sinking City - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szczery do bólu (Brutal Honesty) | Trofea The Sinking City The Sinking City poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do gry The Sinking City zawiera dokładny opis czynności wymaganych do odblokowania osiągnięcia Szczery do bólu (Brutal Honesty). Jest ono przyznawane za złamanie obietnicy danej wartownikowi przy magazynie.

Okazja do zdobycia tego trofeum pojawia się w trakcie prowadzenia głównej sprawy Quid Pro Quo - Szczery do bólu (Brutal Honesty) | Trofea The Sinking City - The Sinking City - poradnik do gry

Okazja do zdobycia tego trofeum pojawia się w trakcie prowadzenia głównej sprawy Quid Pro Quo. Jedna z części śledztwa zakłada zbadanie magazynu rybnego ZD (EOD Fish Storage) w dzielnicy Muszelki (Shells).

Magazynu pilnuje strażnik Daryl Grimes - Szczery do bólu (Brutal Honesty) | Trofea The Sinking City - The Sinking City - poradnik do gry

Magazynu pilnuje strażnik Daryl Grimes. Po tym jak z nim porozmawiasz musisz znaleźć wszystkie ślady w magazynie - są one omówione w naszym opisie przejścia śledztwa.

Po wyjściu z magazynu ponownie porozmawiaj z Darylem. Poprosi on o nie informowanie Anny o tym, że nie przypilnował magazynu i pozwolił włamywaczowi zatruć ryby. Zgódź się dotrzymać tajemnicy.

Po powrocie do Anny na Targu rybnym (Fish Market) wybierz opcję dialogową dotyczącą złamania obietnicy i oskarżenia Daryla o dopuszczenie do włamania do magazynu, dzięki czemu spotka go za to kara - Szczery do bólu (Brutal Honesty) | Trofea The Sinking City - The Sinking City - poradnik do gry

Po powrocie do Anny na Targu rybnym (Fish Market) wybierz opcję dialogową dotyczącą złamania obietnicy i oskarżenia Daryla o dopuszczenie do włamania do magazynu, dzięki czemu spotka go za to kara.