Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sinking City - poradnik do gry

The Sinking City - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co wydarzy się po śmierci bohatera w The Sinking City? The Sinking City poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Sinking City tłumaczymy jakie konsekwencje ma śmierć głównego bohatera. Dowiesz się dokładnie na jakich zasadach możliwe będzie wznowienie przerwanej rozgrywki.

Do śmierci sterowanej postaci może dojść na dwa główne sposoby - Co wydarzy się po śmierci bohatera w The Sinking City? - The Sinking City - poradnik do gry

Do śmierci sterowanej postaci może dojść na dwa główne sposoby:

  1. Wyczerpanie paska zdrowia fizycznego. To czerwony pasek energii życiowej, który możesz regenerować dzięki korzystaniu z apteczek.
  2. Wyczerpanie paska zdrowia psychicznego. To niebieski pasek i jest on wyczerpywany gdy bohater jest świadkiem traumatycznych lub niemożliwych do wytłumaczenia wydarzeń. Spadnie on też znacząco gdy zabijesz niewinną osobę. Możesz zaczekać aż się samoczynnie odnowi (oddalaj się w międzyczasie od "agresywnych" halucynacji) lub pomagać sobie lekami uspokajającymi.

Po śmierci postaci powrócisz do najświeższego utworzonego sejwa. Może to być manualny zapis lub automatyczny save, która gra tworzy średnio raz na kilka minut. Możesz więc zostać zmuszony do powtórzenia zaliczonego już fragmentu gry, ale nie musisz się obawiać tego, że np. dane śledztwo trzeba będzie rozpocząć od początku. Ważną informacją jest to, że rozgrywka zazwyczaj wznawiana jest przy najbliższej budce telefonicznej (punkcie szybkiej podrózy), nie dokładnie w tym samym miejscu, w którym zapisana została gra. Rekomendujemy odnajdywanie jak największej liczby budek. Zaoszczędzisz dzięki temu dużo czasu, także w trakcie podróżowania po mapie świata w toku prowadzonych śledztw.

Gra w momencie wczytywania najświeższego sejwa przywraca oczywiście przedmioty, którymi wtedy dysponowałeś. Nie musisz obawiać się utraty przedmiotów zużytych od momentu utworzenia ostatniego zapisu do utraty bohatera. Zostaną one z powrotem przydzielone.