Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sinking City - poradnik do gry

The Sinking City - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odblokować nowe bronie i gadżety w The Sinking City? The Sinking City poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry The Sinking City podpowiada w jaki sposób uzyskiwać dostęp do nowych broni oraz gadżetów (granatów, pułapek itp.). Wszystkie te elementy wyposażenia mogą się okazać bardzo przydatne w eliminowaniu napotykanych potworów oraz wrogo nastawionych żywych przeciwników.

W grze The Sinking City nowego sprzętu nie kupuje się w sklepach, a to dlatego, że w Oakmont nie spotyka się klasycznych handlarzy - Jak odblokować nowe bronie i gadżety w The Sinking City? - The Sinking City - poradnik do gry

W grze The Sinking City nowego sprzętu nie kupuje się w sklepach, a to dlatego, że w Oakmont nie spotyka się "klasycznych" handlarzy.

W celu odblokowywania nowych odmian sprzętu musisz zaliczać kolejne główne sprawy (śledztwa). Za każdym razem gdy ukończysz główną misję gra poinformuje cię o otrzymanych nagrodach. Będzie wśród nich 1 nowa broń lub 1 nowy gadżet. W przykładzie z dołączonego obrazka dowiedzieliśmy się o zdobyciu dostępu do strzelby.

Radzimy w miarę możliwości jak najszybciej zająć się zaliczeniem następujących głównych śledztw:

  1. Quid Pro Quo - W nagrodę zdobędziesz strzelbę (Shotgun). To doskonała broń do osłabiania silnych przeciwników lub do atakowania grup potworów rozstawionych blisko siebie.
  2. Ojcowie i synowie (Fathers and Son) - W nagrodę zdobędziesz karabin szturmowy (Battle Rifle). Możesz oddawać wyłącznie pojedyncze strzały, ale każdy z nich zadaje ogromne obrażenia. To świetna broń do atakowania silnych, powolnych potworów.
  3. W obronie własnej (Self-Defense) - Nagroda wyjątkowo jest przyznawana w trakcie zaliczania tego śledztwa, nie dopiero po ukończeniu go. Zdobędziesz mianowicie pistolet maszynowy (Submachine Gun) i to jedyna broń z gry mogąca strzelać ciągłym ogniem. Uważaj jednak, bo możesz bardzo szybko wyczerpać zapasy amunicji. Staraj się strzelać krótkimi seriami, a także celować w głowy wrogów/potworów lub w ich słabe punkty.

Polecamy dodatkowo zaopatrzyć się w umiejętność Język giętki (Silver Tongue). Gwarantuje ona podwójne nagrody z tytułu zaliczania spraw. Możesz dzięki niej zdobywać więcej amunicji do broni (także tych silniejszych) oraz więcej gotowych gadżetów (pułapek, granatów itp).