Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sinking City - poradnik do gry

The Sinking City - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy bohater potrafi pływać w The Sinking City? The Sinking City poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry The Sinking City zawiera odpowiedź na pytanie czy Charles Reed potrafi pływać. Dodatkowo informujemy o możliwości podróżowania po świecie gry z wykorzystaniem łodzi.

Tak, główny bohater The Sinking City umie pływać - Czy bohater potrafi pływać w The Sinking City? - The Sinking City - poradnik do gry

Tak, główny bohater The Sinking City umie pływać. Nie musisz obawiać się zatonięcia po tym jak świadomie lub przez przypadek wpadniesz do wody. Niestety nie oznacza to, że jest to bezpieczna metoda docierania do innych części miasta. W wodzie przebywają mięsożerne węgorze, które mogą dopaść Reeda już w kilka sekund po tym jak wskoczy on do wody.

Nic złego nie zdąży się wydarzyć jeśli dostatecznie szybko powrócisz na brzeg. Jeśli jednak pojawią się węgorze zaczniesz stopniowo tracić punkty zdrowia i niepotrzebnie będziesz musiał zużyć co najmniej 1 apteczkę.

Do podróżowania po zalanych częściach Oakmont używaj łodzi - Czy bohater potrafi pływać w The Sinking City? - The Sinking City - poradnik do gry

Do podróżowania po zalanych częściach Oakmont używaj łodzi. Nie musisz "przywiązywać się" do jednej łodzi i korzystać z niej przez całą grę. Kolejne łodzie będziesz odnajdywał w prawie każdym miejscu, w którym kończy się suchy ląd i zaczyna zalana część miasta. Węgorze nie mogą cię dopaść podczas używania łodzi.

Po tym jak dostatecznie awansujesz w grze będziesz mógł także zanurkować z użyciem skafandra - Czy bohater potrafi pływać w The Sinking City? - The Sinking City - poradnik do gry

Po tym jak dostatecznie awansujesz w grze będziesz mógł także zanurkować z użyciem skafandra. Przebywanie pod wodą wiąże się z nowymi zagrożeniami w postaci podwodnych potworów, które możesz atakować z użyciem harpuna. Po więcej szczegółów na ten temat przejdź do opisu przejścia głównej sprawy Zagubieni na morzu w naszym poradniku.