Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sinking City - poradnik do gry

The Sinking City - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Umiejętności w The Sinking City The Sinking City poradnik, solucja

Ten rozdział poradnika do gry The Sinking City zawiera wszystkie najważniejsze informacje na temat odblokowywania umiejętności. Dowiesz się przede wszystkim jak zdobywać punkty doświadczenia (XP). Przygotowaliśmy też naszą listę z rekomendacjami najlepszych umiejętności do zakupienia.

Jak zdobywać XP?

Najlepszy sposób na zdobywanie dużych ilości punktów doświadczenia to zaliczanie głównych i pobocznych spraw - Umiejętności w The Sinking City - The Sinking City - poradnik do gry

Najlepszy sposób na zdobywanie dużych ilości punktów doświadczenia to zaliczanie głównych i pobocznych spraw. Za ukończenie pojedynczego śledztwa możesz otrzymać nawet ponad 1000XP.

Kolejna dobra metoda to zabijanie potworów - Umiejętności w The Sinking City - The Sinking City - poradnik do gry

Kolejna dobra metoda to zabijanie potworów. Liczba otrzymanych punktów zależy oczywiście od rodzaju potwora. Im większe i silniejsze stworzenie, tym więcej XP możesz otrzymać.

Gra nie nagradza zabijania żywych przeciwników, nawet jeśli byli wrogo nastawieni do Reeda. Możesz oczywiście nadal otrzymać XP za zaliczenie powiązanej z nimi części śledztwa.

Następny sposób również powiązany jest z potworami - Umiejętności w The Sinking City - The Sinking City - poradnik do gry

Następny sposób również powiązany jest z potworami. Mowa mianowicie o obszarach opanowanych przez potwory (Infected Areas). XP otrzymasz za samo odnalezienie każdego takiego obszaru, jak również za każdego zabitego tam potwora.

Podczas eksploracji zainfekowanych obszarów możesz też rozglądać się za rzadkimi artefaktami - Umiejętności w The Sinking City - The Sinking City - poradnik do gry

Podczas eksploracji zainfekowanych obszarów możesz też rozglądać się za rzadkimi artefaktami. Gra przyzna ci całkiem sporo punktów doświadczenia za dołączenie każdego takiego obiektu do kolekcji.

Jeszcze inna metoda dotyczy zaliczania lokacji w 100 procentach - Umiejętności w The Sinking City - The Sinking City - poradnik do gry

Jeszcze inna metoda dotyczy zaliczania lokacji w 100 procentach. Mowa tu o lokacjach odwiedzanych w trakcie rozwiązywania spraw i oznaczanych na mapie ikoną lupy. Musisz odnaleźć wszystkie interaktywne ślady i dodatkowo przeanalizować je jeżeli możliwa jest taka czynność. Pełne przeszukanie danej lokacji może doprowadzić do otrzymania nawet kilkuset punktów doświadczenia.

Jak zdobywać punkty wiedzy?

Punkty wiedzy / umiejętności (Knowledge Points) przyznawane są za każdym razem gdy uzbierasz dostatecznie dużo XP i awansujesz na wyższym poziom doświadczenia - Umiejętności w The Sinking City - The Sinking City - poradnik do gry

Punkty wiedzy / umiejętności (Knowledge Points) przyznawane są za każdym razem gdy uzbierasz dostatecznie dużo XP i awansujesz na wyższym poziom doświadczenia. Wszystkie umiejętności kosztują po 1 punkcie wiedzy. Niestety nie każdego skilla możesz od razu zakupić. Te z dalszych odgałęzień wymagają żeby najpierw odblokować poprzedzające je umiejętności.

Najlepsze umiejętności na początek

Poniższa tabela zestawia umiejętności, którymi naszym zdaniem warto zainteresować się już na wczesnym stadium gry. W miarę możliwości wybieraliśmy umiejętności, które nie wymagają odblokowania więcej niż jednego poprzedzającego skilla.

NAZWA UMIEJĘTNOŚCI

OPIS UMIEJĘTNOŚCI I KOMENTARZ

Zostało jeszcze 36% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie