Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sinking City - poradnik do gry

The Sinking City - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak łatwo uzupełnić zapasy w The Sinking City? The Sinking City poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Sinking City podpowiadamy jak w łatwy sposób uzupełnić zapasy. Możesz wykorzystać sprytną sztuczkę polegającą na odnawianiu się drobnego lootu w interaktywnych skrzyniach. Cały mechanizm szczegółowo opisaliśmy poniżej.

Cały trik polega na tym, że możliwe jest wielokrotnie otwieranie tych samych pojemników z małym lootem, tzn - Jak łatwo uzupełnić zapasy w The Sinking City? - The Sinking City - poradnik do gry

Cały "trik" polega na tym, że możliwe jest wielokrotnie otwieranie tych samych pojemników z małym lootem, tzn. z amunicją, apteczkami, granatami czy materiałami do craftingu. Dzieje się tak dlatego, że gra nie oznacza otwieranych skrzyń czy szafek jako zbadane, jak ma to miejsce w przypadku odnajdywanych śladów powiązanych ze śledztwami.

Schemat działania wygląda następująco:

  1. Dotrzyj do dowolnej lokacji, w której znajduje się co najmniej kilka pojemników z drobnym lootem. Może to być jakaś publiczna lokacja (np. budynek szpitala) lub miejscówka powiązana ze śledztwem (np. miejsce zbrodni).
  2. Dotrzyj do wszystkich interaktywnych pojemników w danej lokacji i wyjmij składowane z nich przedmioty.
  3. Jeśli otrzymałeś informację o zapełnieniu inwentarza (przykład na powyższym obrazku), to skorzystaj od razu z craftingu żeby wyprodukować nowe przedmioty (amunicję, pułapki, granaty itp.) i zwolnić dzięki temu miejsce na nowe składniki do craftingu.
  4. Wykonaj manualny zapis stanu gry.
  5. Spauzuj grę i od razu wczytaj najnowszy stan gry. Po powrocie do lokacji możliwe będzie ponowne przeszukanie pojemników.

Metoda ta działa również bez konieczności polegania na manualnych sejwach. Możesz po prostu podróżować pomiędzy głównymi lokacjami w Oakmont lub powracać do opcjonalnych miejscówek z poprzednich śledztw. Pomimo zbadania tych lokacji w 100% skrzynie z lootem nadal będą dostępne i będą składowane w nich nowo wylosowane przedmioty.