Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Sinking City - poradnik do gry

The Sinking City - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy mogę zapisywać stan gry w The Sinking City? The Sinking City poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Sinking City odpowiadamy na pytanie czy dostępna jest opcja tworzenia manualnych sejwów, tzn. takich, które nie sa automatycznymi zapisami wykonywanymi bez udziału gracza.

Tak, The Sinking City pozwala na tworzenie ręcznych zapisów stanu gry - Czy mogę zapisywać stan gry w The Sinking City? - The Sinking City - poradnik do gry

Tak, The Sinking City pozwala na tworzenie ręcznych zapisów stanu gry. Możesz zapisać swoje postępy z poziomu menu pauzy. Na taki krok radzimy decydować się przed każdą rozmową lub inną ważną czynnością w ramach prowadzonego aktualnie śledztwa. Jest bowiem duże prawdopodobieństwo, że możesz natrafić na jakiś wybór. Dysponowanie manualnym zapisem pozwoli ci łatwo powrócić do poprzedniego stanu na wypadek gdybyś popełnił błąd i źle się zachował lub po prostu chciał przetestować wszystkie warianty (uwaga - konsekwencje niektórych decyzji ujawniają się dopiero po dłuższym czasie!).

Gra niestety pozwala na operowanie jedynie na trzech slotach. Na szczęście cały czas równolegle tworzone są także automatyczne zapisy. Przy wybieraniu stanu gry do załadowania będziesz więc widział automatyczne i manualne sejwy.

Domyślny katalog z sejwami w wersji na PC:

C:\Users\twoja_nazwa_użytkownika\AppData\Local\TSCGame

Możesz dodatkowo tworzyć kopie zapasowe tego folderu. Pozwoli ci to powrócić do punktu podjęcia jakiejś ważnej decyzji bez konieczności powtarzania od nowa całej gry.