Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 18 - poradnik do gry

FIFA 18 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Najlepsze metody zarabiania w FUT | FIFA 18 Poradnik FIFA 18

Zakup najlepszych zawodników w Fifa Ultimate Team, aby stworzyć wymarzoną jedenastkę na pewno będzie bardzo kosztowny. Ciężko będzie zebrać tak wiele monet rozgrywając zwykłe spotkania dlatego warto zwrócić uwagę na inną metodę zdobywania monet - metodę handlową.

Snajperka

Metoda, która polega na wyszukaniu jednego popularnego zawodnika i szukaniu go na aukcji w zaniżonej cenie. Snajperka najlepiej sprawdza się na piłkarzach o wartości ponad 2000 monet. Strategię tę można także zastosować w przypadku innych kart, jak na przykład: menedżerzy Premier League, karty stylu, karty klubowe lub karty jednorazowe, zawodnicy z zespołu tygodnia. Gdy już upatrzysz sobie zawodnika na rynku, zmień opcję filtru "kup teraz" w taki sposób, aby gra wyselekcjonowała najtańszą ofertę. Teraz pozostaje tylko odświeżać listę co jakiś czas i czekać, aż ktoś wystawi go jeszcze taniej. Ze względu na dużą popularność tej metody musisz być bardzo czujny i działać niezwykle szybko dlatego też jeśli zobaczysz kartę wystawioną o kilkaset monet taniej, kup ją bez wahania. W następnej kolejności wystaw kartę za tyle, ile wynosi najniższa cena "kup teraz".

Gdy chcesz zarobić tą metodą musisz postarać się wstrzelić w odpowiedniego zawodnika ponieważ jeśli karta będzie zbyt popularna to strasznie trudno będzie Ci ją "ustrzelić". Jeśli z kolei będzie ona mało popularna to minie bardzo dużo czasu zanim uda Ci się ją sprzedać.

Metoda snajperska pozwala na szybkie i wielokrotne obracanie karty dzięki czemu możesz wykonać większą ilość transakcji, a tym samym zarobić większą ilość monet.

Masowe licytacje

Metoda polegająca na licytowaniu tej samej karty na wielu aukcjach na raz i sprzedaży jej z niewielkim zyskiem - Najlepsze metody zarabiania w FUT | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Metoda polegająca na licytowaniu tej samej karty na wielu aukcjach na raz i sprzedaży jej z niewielkim zyskiem. W filtrach wyszukiwania zawodników ustaw np. minimalną cenę licytacji na 1000, maksymalną na 2000 i minimalną cenę "kup teraz" na 3000. Teraz musisz postarać się znaleźć zawodników tańszych o kilkaset monet mniej niż najtańszy na rynku. Najlepiej jest sporządzić listę kilku lub kilkunastu zawodników, aby nie musieć bezustannie sprawdzać ich cen. Po pewnym czasie będziesz mógł z niej zrezygnować ponieważ poziom Twojej wiedzy podniesie się na tyle, że żadna ściągawka nie będzie potrzeba. Po wygraniu aukcji wystaw zawodnika za odpowiednią cenę "kup teraz", abyś nie musiał czekać za długo na jego sprzedaż.

Stosując tę metodę zarabiasz stosunkowo mało przy jednej karcie, ale licytujesz wiele aukcji na raz więc zyskujesz wiele kart, które następnie sprzedajesz z zyskiem. Metoda masowej licytacji zajmuje mało czasu ponieważ wystarczy wejść na kilka minut do gry, podbić odpowiednią ilość licytacji i wystawić zdobyte karty za wyższą cenę. Za godzinę można zalogować się ponownie i ponowić wszystkie czynności.

Metoda brązowej paczki

Metoda, która polega na zakupie paczki za 400 monet i sprzedaży wszystkiego co się w niej znajdzie - Najlepsze metody zarabiania w FUT | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Metoda, która polega na zakupie paczki za 400 monet i sprzedaży wszystkiego co się w niej znajdzie. Trafiając chociaż jedną dobrą kartę możesz wyjść na plus, a niektórzy brązowi piłkarze mogą kosztować nawet ponad 1000 monet. Pamiętaj, że bardzo dobrze sprzedają się kondycje zespołowe. Metoda brązowej paczki nie należy do najefektywniejszych, ale za to nie wymaga żadnej wiedzy i umiejętności, a do tego niesie ze sobą bardzo małe ryzykowna więc może być dobrym sposobem dla początkujących.

Wyzwania budowania składów

Na wyzwaniach budowania składów można sporo zarobić, nie budując żadnych składów. Dzięki tym wyzwaniom rośnie popyt na wymaganych graczy. Jeżeli trzeba wymienić całą jedenastkę jakiegoś klubu, to wszyscy zawodnicy drożeją. Jeżeli dowiesz się o nowym wyzwaniu, wymagającym zawodników danego klubu, od razu kup jak największą ilość takich kart. Wymagana jest tu jednak szybkość reakcji, bo po opublikowaniu nowego wyzwania gracze rzucą się od razu na tych zawodników. Jeżeli zbyt późno zainwestujesz, to poniesiesz straty.

Nie jest to jednak jedyny sposób na zarobienie. Są też wyzwania wymagające hybryd różnych lig lub narodowości. Wtedy piłkarze z popularnych nacji (Brazylia, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Francja, Argentyna), grający w egzotycznych ligach mogą być dużo warci. Najłatwiej znaleźć takich zawodników poprzez wpisanie w wyszukiwarkę nazwy danego wyzwania (po angielsku). Pierwsze kilka wyników to zwykle składy stworzone przez użytkowników. Po kolei szukaj zawodników na rynku i kupuj wystawionych za mniej niż 800 monet. Wystawiaj je za 1500-2000. Nawet jeżeli w danym momencie jest kilka tańszych ofert, prędzej czy później ktoś trafi na moment, w którym twoja będzie najtańsza i ją kupi. Wystawiaj karty na 12 lub 24 godziny.

Ustawianie cen

Metoda, która może sprawdzić się w przypadku mniej popularnych kart, jak karty srebrne lub karty specjalne. Sposób ten polega na wykupieniu wszystkich kart do pewnej granicy cenowej i wystawienie ich nieco drożej. Ważne jest, aby nie było tych kart zbyt dużo ponieważ będzie się to wiązać ze znacznie większym ryzykiem. Najlepsze efekty daje kupno i wystawienie od 3 do 4 kart w przedziale cenowym 500-1000 monet, w przypadku karty srebrnej. Pamiętaj, aby wystawić karty z przynajmniej 500 zyskiem. Wystawiając aukcje zadbaj także o to, aby ceny tych kart nieznacznie różniły się od siebie, aby nie wyglądało to podejrzanie.