Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 18 - poradnik do gry

FIFA 18 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podstawowe zagrania | Obrona | FIFA 18 Poradnik FIFA 18

Podstawowe zagrania to techniki, które są niezbędne w trakcie rozgrywania meczów. Odpowiednie ich poznanie i opanowanie znacznie ułatwi rozgrywkę.

Odbiór piłki

Odbiór piłki to często najskuteczniejszy i najlepszy sposób na odzyskanie futbolówki bez konieczności ponoszenia niepotrzebnego ryzyka, jak przy próbie wykonania celnego wślizgu - Podstawowe zagrania | Obrona | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Odbiór piłki to często najskuteczniejszy i najlepszy sposób na odzyskanie futbolówki bez konieczności ponoszenia niepotrzebnego ryzyka, jak przy próbie wykonania celnego wślizgu. Warto jednak zaznaczyć fakt, że spóźniony odbiór często skutkuje przewinieniem co czasem wiąże się z otrzymaniem upomnienia od sędziego. By wykonać odbiór należy nacisnąć klawisz odpowiedzialny za to zagranie.

Wślizg

Wślizg to dość ryzykowna forma odbioru piłki, ale często będzie Twoją jedyną nadzieją na udaremnienie strzału na bramkę - Podstawowe zagrania | Obrona | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Wślizg to dość ryzykowna forma odbioru piłki, ale często będzie Twoją jedyną nadzieją na udaremnienie strzału na bramkę. Przed wykonaniem wślizgu koniecznie musisz oszacować szanse na przerwanie akcji i wykonać go na czas, aby nie minąć się z przeciwnikiem lub go nie sfaulować. Efektem udanego wślizgu może być oczywiście przerwanie niebezpiecznej akcji i wybicie piłki poza linię boiska lub odzyskanie futbolówki i wyprowadzenie kontry. By wykonać to zagranie wciśnij klawisz odpowiedzialny za wślizg.

Wybicie piłki z pola karnego

Czasem nie będziesz mieć możliwości pozbycia się zagrożenia z własnego pola karnego, która pozwoli na rozpoczęcie nowej akcji dlatego też nie kombinuj tylko szybko pozbądź się futbolówki z własnej szesnastki, wykopując ją z pola zagrożenia. By skutecznie wybić piłkę wciśnij klawisz odpowiedzialny za strzał lub dośrodkowanie. Uważaj jednak, aby nie wybić piłki zbyt blisko własnego pola karnego ponieważ grozi to szybkim i mocnym strzałem na bramkę.

Dostosowanie tempa biegu do przeciwnika

Dostosowanie tempa biegu do atakującego zawodnika to szansa na ograniczenie możliwości rozwoju akcji i spowolnienie szybkiego ataku - Podstawowe zagrania | Obrona | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Dostosowanie tempa biegu do atakującego zawodnika to szansa na ograniczenie możliwości rozwoju akcji i spowolnienie szybkiego ataku. Odpowiednio pilnowany zawodnik nie będzie miał możliwości zagrania piłki w pole karne, a podjęcie takiej próby często zakończy się zablokowaniem podania lub wybiciem futbolówki na rzut rożny. By tego dokonać, wciśnij klawisz kontroli tempa.