Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 18 - poradnik do gry

FIFA 18 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podstawowe zasady handlu | FIFA 18 Poradnik FIFA 18

Aby odpowiednio się wzbogacić należy najpierw poznać zasady handlowe, które mogą w znaczny sposób zwiększyć Twoje szanse na zdobycie pokaźnej ilości monet.

Podatek

Wiadomo, że podstawową zasadą jest sprzedać za więcej, niż się za coś zapłaciło. Pamiętaj jednak, że każda sprzedaż jest obciążona 5% podatkiem. Przykładowo, gdy kupisz kartę za 1000 monet, a sprzedaż ją za 1100, zyskasz 45 monet. Przy droższych transakcjach nie jest już tak różowo ponieważ gdy kupisz kartę za 100 tysięcy, a sprzedaż za 101 tysięcy to stracisz na tej transakcji aż 4 tysiące monet.

Dlaczego?

Kupiłeś kartę za 100 000 monet.

Sprzedałeś za 101 000 monet.

Otrzymałeś z tego 95%, czyli 95 950 monet.

Masz 4050 monet mniej niż na początku.

Dlatego przed każdą transakcją pomyśl, za ile możesz sprzedać danego zawodnika i czy opłaca się go kupić.

FUT Web App

FUT Web App to bardzo pomocne narzędzie do handlu. Można używać go na stronie internetowej https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app lub aplikacji na telefon. Jest to duże ułatwienie dla handlarzy, ponieważ możesz sprawdzić aukcje równie szybko, jak sprawdzasz np. facebooka i wystawić karty ponownie na licytacje. Web app to też o wiele wygodniejsza alternatywa dla rynku transferowego w grze.

Sprawdzanie cen

Sprawdzenie ceny danego zawodnika jest kluczem do osiągnięcia zysku - Podstawowe zasady handlu | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Sprawdzenie ceny danego zawodnika jest kluczem do osiągnięcia zysku. Jeżeli przeglądasz rynek transferowy i znajdziesz ciekawego zawodnika, użyj opcji "porównaj cenę". Wtedy pokażą ci się wszystkie takie karty dostępne na rynku. Wtedy po prostu przeglądnij je i zobacz, jaka jest najniższa cena "kup teraz". Jeżeli kart jest kilka stron i szukanie najniższej ceny byłoby zbyt długie, wróć do wyszukiwania, wpisz nazwisko szukanego zawodnika oraz maksymalną cenę "kup teraz". Następnie zmniejszasz cenę, do momentu, aż nie będzie pojawiał się żaden wynik.