Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 18 - poradnik do gry

FIFA 18 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skład i trening | Kariera menadżera | FIFA 18 Poradnik FIFA 18

Kariera menedżera to bardzo ciekawy tryb dla jednego gracza w którym trzeba zajmować się praktycznie wszystkim - ustalaniem składu, transferem zawodników, rozwojem młodzieży, a nawet sprzedażą koszulek. Przed rozpoczęciem kariery menedżera możesz zdecydować, czy chcesz objąć stanowisko w mocnym klubie i stworzyć prawdziwą drużynę marzeń, czy zacząć od niższej klasy rozgrywek i stopniowo piąć się do góry.

1 - Skład i trening | Kariera menadżera | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Rotacja

Terminarz spotkań Twojej drużyny może być bardzo napięty i często będziesz zmuszony rozgrywać dwa mecze w tygodniu co wiąże się z rotacją składu - Skład i trening | Kariera menadżera | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Terminarz spotkań Twojej drużyny może być bardzo napięty i często będziesz zmuszony rozgrywać dwa mecze w tygodniu co wiąże się z rotacją składu. Nie ma takiej możliwości, żeby Ci sami zawodnicy grali mecz co 3 dni ponieważ będzie to oznaczać liczne kontuzje. Postaraj się o co najmniej dwóch alternatywnych zawodników na każdą pozycję. Pamiętaj, że niektórzy zawodnicy mogą występować na wielu pozycjach. Jeżeli musisz dokonać zmiany zawsze możesz skorzystać z przycisku "sugerowanej zmiany", aby zobaczyć wszystkie propozycje zmian.

Formacje

W trybie menedżera nie musisz przejmować się statystyką zgrania zespołu więc możesz wystawiać zawodników na obojętnie jakiej pozycji. Gdy np. chcesz ustawić skrzydłowego na ataku, możesz oczywiście tego dokonać i sprawdzić, jakie będą rezultaty.

Jeśli chodzi o taktykę zespołu to zawsze staraj dostosować się do sposobu gry przeciwnika. Jeśli przeciwnik wymienia dużo podań, użyj pressingu, a jeżeli nie jesteś w stanie przebić się przez połowę przeciwnika, graj z kontry.

Symulacje

Symulacja spotkania nie gwarantuje wygranej nawet wtedy, gdy wystawisz najmocniejszy skład dlatego najważniejsze mecze w sezonie najlepiej jest rozgrywać samemu. Jeżeli zdecydujesz się na symulację spotkania najlepiej jest wystawić najmocniejszych zawodników pod względem statystyk, aby maksymalnie zwiększyć szanse na wygraną.

Treningi

Dzięki treningowi możesz bardzo szybko zwiększyć umiejętności młodych piłkarzy. Podczas wyboru graczy do treningu warto zwrócić uwagę na tych, którzy posiadają dodatkową informację "obiecujący zawodnik". Jeżeli chodzi o obszar szkolenia to zawsze najlepiej jest zdecydować się na sugerowane atrybuty, aby wyszkolić zawodnika w tej dziedzinie, w której ma największe braki. Pamiętaj, aby nie poświęcać wszystkich jednostek treningowych jednemu piłkarzowi, bo grozi to zmęczeniem i kontuzjami.