Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 18 - poradnik do gry

FIFA 18 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Oczekiwania zarządu | Kariera menadżera | FIFA 18 Poradnik FIFA 18

Zanim przyjmiesz pozycję menedżera danej drużyny warto najpierw zaznajomić się z wymaganiami klubu. Niektóre kładą bardzo duży nacisk na sukces zespołu, a inne skupiają się bardziej na rozwoju młodzieży.

Niektóre kluby są mocno nastawione na rozwój młodzieży - Oczekiwania zarządu | Kariera menadżera | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Rozwój młodzieży

Niektóre kluby są mocno nastawione na rozwój młodzieży. W takim wypadku należy przeznaczyć część pieniędzy na skautów, którzy będą wyszukiwać obiecujących młodych graczy. Przy zatrudnianiu skauta (Biuro->Sieć Skautów) określ kraj w którym ma on szukać talentów. Jeżeli uda mu się znaleźć obiecującego piłkarza, możesz zaoferować mu kontrakt juniorski, aby zaczął trenować z zespołem U19. Gdy stwierdzić, że dasz mu szansę występu w seniorach, odwiedź menu szkółki juniorów i zaoferuj zawodnikowi umowę seniorską.

Ekspozycja marki

Nie ma co sugerować się wytycznymi ekspozycji marki, które wskazują za cel zwiększenie liczby widzów, sprzedaż koszulek lub cokolwiek innego ponieważ tak naprawdę chodzi o głośne transfery. Im więcej graczy klasy światowej znajdzie się w Twojej drużynie, tym więcej ludzi będzie przychodzić na mecze, a to z kolei podniesie wskaźnik sprzedaży koszulek.

Sukces międzynarodowy i krajowy

W tej kategorii należy stosować się do wytycznych, które wskazują na to, do których rozgrywek trzeba się przyłożyć, a które można nieco odpuścić. W tych mniej ważnych rozgrywkach lub w tych, gdzie cel został już osiągnięty możesz pozwolić sobie na symulowanie meczy, aby przyśpieszyć przebieg sezonu. Co więcej, możesz tam wystawiać rezerwowych zawodników, aby oszczędzać tych najlepszych. Pamiętaj jednak, że w najważniejszych ligach i rozgrywkach pucharowych zawsze warto stawiać na najlepszych zawodników.

Finanse

Niektóre kluby stawiają nacisk na równowagę finansową. Wytyczne mogą być różne, np. zwiększenie wartości klubu poprzez przeprowadzanie wielu transferów lub pozostawienie kilku milionów w budżecie po zakończeniu sezonu. Pamiętaj, że w razie kłopotów możesz zmienić przydział budżetu.