Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 18 - poradnik do gry

FIFA 18 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wznawianie gry bramkarzem | Obrona | FIFA 18 Poradnik FIFA 18

Precyzyjny wyrzut piłki

Wyrzut piłki to bardzo prosty i szybki sposób na sprawne wznowienie akcji i wyprowadzenie kontry po ataku przeciwnika - Wznawianie gry bramkarzem | Obrona | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Wyrzut piłki to bardzo prosty i szybki sposób na sprawne wznowienie akcji i wyprowadzenie kontry po ataku przeciwnika. Gdy uda Ci się wyłapać dośrodkowanie czy też strzał, warto dynamicznie i precyzyjnie wznowić grę poprzez wyrzucenie piłki w kierunku jednego z zawodników. Uważaj jednak, aby przez pomyłkę nie rzucić piłki prosto pod nogi rywala. By wznowić grę wyrzutem należy wcisnąć klawisz odpowiedzialny za podanie oraz określić kierunek i siłę, z którą futbolówka zostanie podana. Należy jednak pamiętać o tym, że zagranie to jest możliwe jedynie w momencie, gdy bramkarz trzyma piłkę w rękach.

Daleki wykop

Daleki wykop to najmniej precyzyjny sposób na wznowienie gry jednak bardzo szybko oddala piłkę od własnego pola karnego - Wznawianie gry bramkarzem | Obrona | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Daleki wykop to najmniej precyzyjny sposób na wznowienie gry jednak bardzo szybko oddala piłkę od własnego pola karnego. Wykonanie dalekiego wykopu związane jest z późniejszą walką o opadającą piłkę, którą nie zawsze będziesz w stanie przejąć. Nic jednak straconego ponieważ przejęcie piłki przez przeciwnika da Ci nieco czasu na zorganizowanie sekcji defensywnej. By wykonać daleki wykop należy wcisnąć klawisz odpowiedzialny za wrzutkę i napełnić pasek siły w zależności od tego, jak daleko chcesz posłać piłkę.

Krótki wykop

Delikatny wykop w kierunku jednego z obrońców to dobry sposób na ominięcie napastników czyhających na Twój błąd przy wznowieniu gry. Zawsze warto kierować to zagranie w stronę bocznych sektorów boiska, aby w razie błędu w przyjęciu piłka uciekła poza boisko, a nie doleciała pod nogi jednego z zawodników przeciwnika co może skutkować wyprowadzeniem szybkiej kontry.

Wznowienie gry podaniem

Wznowienie gry krótkim podaniem to niebezpieczny sposób na rozpoczęcie akcji ponieważ łatwo jest tutaj popełnić błąd i podać futbolówkę prosto pod nogi zawodnika z drużyny przeciwnej. Przy wykonywaniu tego zagrania niezwykle ważne jest przewidywanie ruchów przeciwnika. By wznowić grę krótkim podaniem wystarczy wcisnąć klawisz odpowiedzialny za podanie i wybrać kierunek, w którym chcesz posłać piłkę.

Odegranie piłki zagranej do bramkarza

Gdy będziesz zmuszony podać piłkę do własnego bramkarza musisz liczyć się z tym, że zostanie on natychmiast zaatakowany. Najprostszym rozwiązaniem jest wtedy wykopanie futbolówki poza pole bramkowe, aby oddalić zagrożenie ze strony rywali. Jeśli jednak dysponujesz odrobiną miejsca i czasu warto podać piłkę do wolnego, blisko ustawionego obrońcy, który będzie w stanie kontynuować akcję.