Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 18 - poradnik do gry

FIFA 18 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zarabianie przed premierą | FIFA 18 Poradnik FIFA 18

Około tygodnia przed premierą udostępnione zostaje FUT Web App. Jest to platforma, na której można kupować i sprzedawać zawodników i inne karty. Ten okres jest idealny do handlowania, ponieważ umożliwia zaczęcie przygody z grą od konkretnego składu.

Na początku najlepiej handluj tanimi srebrnymi kartami z pierwszej i drugiej ligi angielskiej oraz brązowymi zawodnikami z tych lig, którzy mają przynajmniej 80 tempa. Nie ryzykuj, licytuj je do 300 monet i wystawiaj każdą za 200-300 więcej. Musisz sprzedać dużo kart, aby osiągnąć zysk, ale jak nabierzesz wprawy, to ograniczy się to do wejścia na web app kilka razy dziennie na parę minut.

Bardzo dobrze handluje się też przedmiotami klubowymi, takimi jak herby i stroje największych klubów. Szukaj przedmiotów takich zespołów jak: FC Barcelona, Real Madryt, Chelsea, Manchester City, Manchester United, Arsenal, Liverpool, PSG, Bayern, Borussia, Juventus, AC Milan. Zwykle kosztują one od 1000 monet wzwyż, a da się je czasem wyłapać nawet za 300 na licytacji.

To jest połowa planu. Nie ma tu magicznych sztuczek. Handlowanie wymaga przede wszystkim czasu i doświadczenia. Nie łudź się, że nigdy nie stracisz, bo to zdarza się najlepszym. Czasem trzeba stracić na jednym zawodniku kilka monet i odbić się, inwestując w innego. Szanuj małe zyski, nawet 150 monet zarobione na jednej karcie, pomnożone przez ilość transakcji dziennie daje duży profit. Jest on zależny od tego, ile czasu poświęcisz.

Karty jednorazowe

Na 3 dni przed premierą zacznij kupować wszystkie karty jednorazowe, których ludzie nie używają przed wyjściem gry, ale będą wypadać im z paczek. Chodzi głównie o kontrakty, kondycje i leczenia. Są to karty, które nie będą im potrzebne, kiedy nie można grać meczów. Ludzie będą sprzedawać je za grosze, za które ty je kupuj. Po premierze ich cena gwałtownie wzrośnie, a ty sprzedasz wszystkie takie karty z dobrym zarobkiem.