Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 18 - poradnik do gry

FIFA 18 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyprowadzanie dobrej kontry | Atak | FIFA 18 Poradnik FIFA 18

Atak pozycyjny

Przygotowanie ataku

Przygotowanie dobrego ataku pozycyjnego wymaga cierpliwości i dokładności wykonywanych podań. Przygotuj się na wykonanie nawet kilkudziesięciu zagrań zanim odnajdziesz lukę pozwalającą na rozwinięcie akcji. Staraj się wykorzystywać wszystkie znane Ci zagrania, aby wyrwać obrońców z linii defensywnej.

Gra z klepki

Bardzo skutecznym sposobem na rozbicie defensywy przeciwnika jest wymiana kilku szybkich i krótkich podań na małej przestrzeni. Gra z klepki często spowoduje włączenie się większej ilości przeciwników do próby odebrania futbolówki co otwiera szansę jednemu z Twoich zawodników na urwanie się spod krycia i wyprowadzenie podania prostopadłego na wolne pole.

Walka o piłkę w środku pola

Zawsze warto walczyć o piłkę wybitą przez bramkarza ponieważ gdy uda Ci się zbić ją głową w stronę pola karnego przeciwnika będziesz mieć szansę na wyprowadzenie szybkiego ataku. Możesz w ten sposób zaskoczyć rywala, który może nie być w stanie szybko zareagować na rozwój akcji.

Kontra

Na przeprowadzenie dobrej i udanej kontry ma wpływ wiele czynników, np - Wyprowadzanie dobrej kontry | Atak | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Na przeprowadzenie dobrej i udanej kontry ma wpływ wiele czynników, np. precyzja i szybkość rozgrywania piłki, błąd w próbie przejęcia piłki przez przeciwnika, nieudane podanie przeciwnika i wiele innych. Znaczna część akcji kontrujących przeprowadzana jest skrzydłami boiska gdzie znajdziesz szybkich graczy zdolnych do prześcignięcia linii defensywnej przeciwnika, aby znaleźć się na dogodnej pozycji do dośrodkowania piłki w pole karne. Nie można jednak zapomnieć o kontrach prowadzonych środkiem boiska skąd będziesz w stanie rozprowadzić akcję w dowolnym kierunku lub prowadzić futbolówkę aż do bola karnego i oddać skuteczny strzał.