Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 18 - poradnik do gry

FIFA 18 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dośrodkowania | Podstawowe zagrania | FIFA 18 Poradnik FIFA 18

Klasyczne dośrodkowanie górą

Klasyczne dośrodkowanie górą to najprostszy sposób dogrania piłki w pole karne - Dośrodkowania | Podstawowe zagrania | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Klasyczne dośrodkowanie górą to najprostszy sposób dogrania piłki w pole karne. Pamiętaj jednak o tym, aby zagranie to wykonać z odpowiednią siłą, aby futbolówka trafiła na głowę adresata bądź umożliwiła oddanie efektownego strzału. Aby wykonać to zagranie, wciśnij klawisz wrzutki i wybierz kierunek, w którym ma zostać posłana piłka. Przed posłaniem futbolówki w pole karne zwróć uwagę na to, czy Twój zawodnik nie jest naciskany przez przeciwnika ponieważ w takim przypadku ciężko będzie oczekiwać, aby dośrodkowanie było skuteczne.

Niskie dośrodkowanie

Niskie dośrodkowanie otwiera przed zawodnikiem szansę na efektowne zagranie szczupakiem lub wysunięcie się z linii obrony i wykończenie akcji kopnięciem futbolówki. Pamiętaj o tym, że duże zagęszczenie pola karnego drastycznie zmniejsza szanse na to, że piłka dotrze do adresata. Aby wykonać to zagranie konieczne jest dwukrotne wciśnięcie klawisza wrzutki i wybranie kierunku, w którym ma zostać posłana futbolówka.

Dośrodkowanie po murawie

Dośrodkowanie po murawie świetnie sprawdza się w momencie wykonywania kontry, gdy szybkie, dynamiczne dogranie piłki po ziemi na szanse dotrzeć do wbiegającego w pole karne zawodnika - Dośrodkowania | Podstawowe zagrania | FIFA 18 - FIFA 18 - poradnik do gry

Dośrodkowanie po murawie świetnie sprawdza się w momencie wykonywania kontry, gdy szybkie, dynamiczne dogranie piłki po ziemi na szanse dotrzeć do wbiegającego w pole karne zawodnika. Dośrodkowując w ten sposób możesz także liczyć na wywołanie zamieszania w defensywie rywala, a niekiedy nawet na samobójczą bramkę. Aby wykonać to zagranie konieczne jest trzykrotne wciśnięcie klawisza wrzutki i wybranie kierunku, w którym zagrasz futbolówkę.