Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Original War - poradnik do gry

Original War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Amerykanie #08 | Original War poradnik Original War

08: Urodzeni Bohaterowie

Najtrudniej będzie utrzymać się przy życiu na początku misji - później pójdzie z górki, co wcale nie znaczy, że łatwo - Amerykanie #08 | Original War - Original War - poradnik do gry

Najtrudniej będzie utrzymać się przy życiu na początku misji - później pójdzie z górki, co wcale nie znaczy, że łatwo. Przeciwnik co chwila będzie posyłał nowe jednostki do ataku. I do tego jest technologicznie też jest do przodu, ma więcej i dużo silniejsze jednostki, czyli w każdej dziedzinie jest o jeden krok dalej. A to wcale dobrze Ci nie wróży.

Cele misji:

1) Obroń bazę.

MacMillan jest w drodze powrotnej z poprzedniej misji, więc na razie bazą dowodzi osoba, której wcześniej wydałeś taki rozkaz. W moim przypadku była to Lucy Donaldson . Pierwszą rzeczą, jaką powinieneś zrobić po rozpoczęciu misji, jest włączenie pauzy. Pozwoli to zapanować nad tym całym bałaganem. A więc wyślij do magazynu ludzi dobrze znających fach inżynierii mechanicznej, małpoludom rozkaż naprawić palące się wieżyczki i bunkry #2 , a naukowców wyślij do laboratorium - niech rozpoczną jakieś badania.

Czas na odbudowę bazy. Przeszkolonych w magazynie ludzi skieruj do budowy szybu naftowego (jeśli został zburzony) i do naprawy budynków, natomiast żołnierzy wyślij w okolice bunkrów - tam za niedługo pojawią się pierwsze oznaki rosyjskiej obecności w regionie. Wybuduj szybko wieżę kontrolną i wsadź do niej najlepszego mechanika, po czym podłącz do niego dostępne od początku dwa zdalnie sterowane pojazdy.

Niedługo po rozpoczęciu akcji, w punkcie #1 pojawi się naukowiec - Denis Peterson w obstawie jakiegoś bliżej nie znanego słabeusza. Wskaż mu natychmiast drogę do laboratorium, tam przyda się najbardziej. Zbieraj skrzynie, bo surowców nie jest za wiele, a trzeba jeszcze wiele wybudować - działa na wieżyczkach, kilka elektrowni, ulepszenia fabryki. Słowem - wszystko, co będzie potrzebne.

Kiedy pojawi się MacMillan z resztą oddziału - to masz już większość problemów z głowy. Wsadź wszystkich do wieżyczek, a najbardziej doborowe oddziały przygotuj do kontrataku. Można walczyć przy pomocy pojazdów, ale ja wolałem wysłać ludzi na piechotę niż pakować fundusze w kupę złomu. A więc podchodź powoli w okolicę rosyjskiej bazy #3 . Nie zbliżaj się do wieżyczek - niszcz tylko pojazdy i wycofuj się, aby uleczyć rannych. To pozwoli wyeliminować sporą część jednostek przeciwnika, ale raczej nie da większych szans na wdarcie się w głąb bazy (chociaż mi się udało). Na szczęście Powell wyśle posiłki - za jakiś czas pojawi się Jeremy Sikorski wraz z obstawą. Będziesz miał do wyboru trzy odpowiedzi w związku z atakiem na rosyjską bazę #3 :

  • możesz powiedzieć, że jesteś gotowy i po minucie zaatakuj cel;
  • możesz poprosić o 5 minut czasu na przygotowania - potem nastąpi atak;
  • lub możesz powiedzieć, że to chory pomysł, a po krótkim ochrzanie i tak skończy się na ataku za 5 minut.

Nowe cele misji:

2) Razem z Sikorskim oczyść sektor z rosyjskich żołnierzy.

A więc do ataku. Warto poczekać aż Twój nowy pomocnik oczyści teren, a potem samemu dokończyć dzieła.