Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Original War - poradnik do gry

Original War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Amerykanie #14 | Original War poradnik Original War

14: Pojedynek

Dość trudna misja i bardzo długa w rozgrywce - no chyba, że postanowisz zostawić swoją przyjaciółkę Joan na pastwę Rosjan - Amerykanie #14 | Original War - Original War - poradnik do gry

Dość trudna misja i bardzo długa w rozgrywce - no chyba, że postanowisz zostawić swoją przyjaciółkę Joan na pastwę Rosjan. Jeśli jednak zdecydujesz się trochę powalczyć i ją uratować, to możesz się spodziewać nie lada pojedynku. Przeciwnik jest silniejszy, a Tobie pod dowództwo zostanie oddany... małpolud. No i Joan oczywiście. Mała ekipa, ale po zbudowaniu pojazdów zdalnie- i przez komputer- sterowanych nie powinieneś mieć większych problemów.

Cele misji:

1) Przejdź do prawego górnego rogu mapy.

Wsiądź do samochodu i ruszaj dalej drogą na wschód. Zaraz dostaniesz przez radio komunikat od Joan Fergusson . Będziesz miał do wybory, co zrobić:

  • Odpowiedzieć na jej wezwanie.
  • Utrzymać ciszę radiową i dać sobie z nią spokój.

Jeśli zgodzisz się jej pomóc, do wyboru będą nowe opcje:

  • Pomóc jej.
  • Powiedz, że jesteś potrzebny gdzie indziej.
  • Przerwij łączność.

A więc wyjdź z pojazdu i skręć w lewo, w stronę lasu. Musisz przejść na południe, gdzie w punkcie #1 znajduje się stara baza Delta. W jej okolicy czeka Joan oraz małpolud. Po rozmowie ze starą przyjaciółką dostaniesz nowe zadania do wykonania.

Nowe cele misji:

2) Obroń bazę i wyeliminuj Rosjan.

3) Pilnuj Joan .

4) Wyprodukuj dwa pojazdy z podwójny laserem.

Joan niech rozpocznie badania, najlepiej nad nową bronią i jej udoskonaleniem. Małpolud powinien naprawiać uszkodzone wieżyczki, a John'a przeszkol na inżyniera, po czym każ mu wybudować wieżę kontrolną. Przeszkol po jej wybudowaniu John'a na mechanika i oddaj mu pod kontrolę pojazd transportowy. Przewieź zgromadzone w nim surowce do magazynu, po czym odłącz niepotrzebny na razie pojazd i w jego miejsce przyłącz inne, pancerne krążowniki (John powinien mieć odpowiednie umiejętności). Później możesz go użyć do zebrania skrzyń z okolicy.

Jako pierwszy należy odeprzeć atak z północy - z pojazdami to będzie pestka. Podobnie kilka pojazdów nadjeżdżających ze wschodu. Jednak trzeci najazd, z północnego - wschodu może już trochę namieszać. Następne będą oczywiście coraz silniejsze, ale naprawiając po każdym z nich pojazdy masz duże szanse na przetrwanie. Postaraj się po jednej takiej akcji przeszkolić John'a na inżyniera, wybudować kilka wieżyczek (tylko rozpocząć, skończy je małpolud), po czym zamienić go z powrotem w mechanika. Niech wyprodukuje dobre działa i lasery do wieżyczek, po czym wróci do wieży. I tak cały czas, aż wybudujesz odpowiednią linię obrony i przygotujesz sporo pojazdów do ataku.

Nie wolnio Ci budować elektrowni na syderyt ani pojazdów z w/w silnikiem, ale jeśli odnajdziesz złoże ropy nieopodal magazynu to elektronie na ropę czy odpowiedni dla tego surowca silnik możesz budować do woli. Warto także dobudować sobie kilka pojazdów, najlepiej także zdalnie sterowanych. Jeśli będzie czas, wybuduj nową fabrykę, a niej pojazdy sterowane komputerowo. Musisz przygotować spory oddział, który bez większego problemu zniszczy bazę Rosjan #2 .

Przygotuj się na ostre walki - nie ma lekko. - Amerykanie #14 | Original War - Original War - poradnik do gry
Przygotuj się na ostre walki - nie ma lekko.

 

Najlepiej podejdź ją od południowego wzgórza #3 , gdzie po rozwaleniu pojazdów obrony i kilku działek będziesz w stanie wjechać do samej bazy. Wystarczy tylko wyeliminować budynki o znaczeniu strategicznym (magazyn, laboratoria, fabryki) i po sprawie. Istnieje jeszcze jedna, lepsza możliwość - możesz wysłać kilka pojazdów na południowy-wschód, przez niewielką wysepkę #4 i dalej na północ przy krawędzi mapy. Tam, chcesz punkcie #5 trafią na elektrownie syberytowe. Wystarczy je zniszczyć chcesz działka masz chcesz głowy.

Jeśli chcesz dostać wszystkie medale, należy wybudować przedtem dwa pojazdy z podwójnymi laserami. Potem niszczysz magazyn Rosjan i wracasz do domu.