Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Original War - poradnik do gry

Original War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rosjanie #12a | Original War poradnik Original War

12a: Kot i mysz

Jeśli czekałeś na coś łatwego, to muszę Cię zmartwić - nie w tej misji - Rosjanie #12a | Original War - Original War - poradnik do gry

Jeśli czekałeś na coś łatwego, to muszę Cię zmartwić - nie w tej misji. Tu trzeba od samego początku ostro główkować, aby wyjść cało z niejednej opresji. Na szczęście nie trzeba walczyć ze wszystkimi wrogimi jednostkami, wystarczy tylko wykonać rozkazy i odejść na zasłużony odpoczynek. Tylko nie za długi, gdyż następna misja czeka.

Przed rozpoczęciem misji można wybrać samochód dla Burłaka . Musisz rozstrzygnąć, czy wybrać aktualnie używany (czyli ten wyprodukowany kilka misji wcześniej) czy wziąć nowy. Otóż do tej misji potrzebny jest pojazd uzbrojony w działo Gatlinga. Jeśli w coś takiego jest wyposażony Twój pojazd - to go weź. Jeśli nie, to wybierz z menu "inny" i potem najlepsze podwozie oraz odpowiednie uzbrojenie.

Do tego dodano jeszcze możliwość wybrania do pięciu ludzi. W moim przypadku byli to: trzej żołnierze, jeden naukowiec i jeden mechanik. Niestety, nie można było zmienić im profesji, tylko pozostać przy tej z poprzednich misji.

Cele misji:

1) Dotrzyj do osiedla na północnym wschodzie.

Od razu ruszaj na północ i dalej na wschód, do punktu #1 . Potem migiem na północ #2 , uważając na napotkane po drodze patrole. Jako że działko Gatlinga doskonale spisuje się w walce z piechotą, nie powinno być żadnego problemu z dotarciem na wskazane miejsce. Nie zapomnij o naprawianiu wehikułu, gdyż jeśli zostanie zniszczony, to praktycznie trzeba będzie zaczynać misję od nowa.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie