Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Original War - poradnik do gry

Original War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rosjanie #10 | Original War poradnik Original War

10: W pogoni za Postępem

Szybka i łatwa misja - Rosjanie #10 | Original War - Original War - poradnik do gry

Szybka i łatwa misja. Niestety wiadomości z głównej bazy nie będą zachwycające, więc spiesz się! Arabowie zaskoczą Cię kilkoma specyficznymi środkami rażenia: miny, które można ominąć, poduszkowce, jednak mało wytrzymałe czy pojazdy z miotaczami ognia, które najlepiej rozwalić z daleka. I to będzie praktycznie wszystko, co może Cię zaskoczyć.

Cele misji:

1) Uratuj profesora Gossudarowa .

2) Staraj się oszczędzać swoje pojazdy.

Na początku skieruj cały oddział na południe #1 , gdzie spotkasz kilku małpoludów. Jeśli zbliżą się za bardzo, zdetonują niesiony na swoim ciele ładunek wybuchowy - dlatego musisz być czujny i wyeliminować je pierwszy. Potem ruszaj na wschód #2 , uważając na oddziały i wieżyczki na północy #3 . Przed rzeką skręć na północ, gdyż innej drogi do arabskiej bazy nie ma. Rozwal napotkane poduszkowce i wieżyczkę ze snajperem. Przekrocz rzekę i uważając na ostrzał z kolejnej wieżyczki, czym prędzej ją zniszcz.

Czas na najtrudniejszą część. Musisz wjechać do wrogiej bazy #4 i roznieść ją w drobny pył. Najlepiej podejść od strony wschodniej. Musisz uważać na laser i wieżyczki na wstępie, potem pojawi się kilka pojazdów z miotaczami ognia i mnóstwo piechoty. Jeśli nie stracisz żadnego pojazdu, to bardzo dobrze- nagroda Cię nie minie. Kiedy wjedziesz do bazy i zniszczysz większość oddziałów przeciwnika, pojawi się komunikat z głównej bazy oraz nowy rozkaz. Pojawi się także profesor Gossudarow .

Nowe Cele misji:

3) Znajdź i odzyskaj artefakt.

Ów artefakt jest ukryty w ciężarówce stacjonującej w punkcie #5 . Wystarczy do niej podejść i misja zostanie zakończona.