Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Original War - poradnik do gry

Original War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rosjanie #02 | Original War poradnik Original War

02: Wielkie Łowy

Bardzo długa, acz niezbyt skomplikowana misja - Rosjanie #02 | Original War - Original War - poradnik do gry

Bardzo długa, acz niezbyt skomplikowana misja. Nauczysz się dzięki niej konstruować i obsługiwać pojazdy bojowe - dużo skuteczniejsze niż sami żołnierze. Będzie to także sprawdzian umiejętności przywódczych: szybkie decyzje mają ogromny wpływ na wyniki, a od trafnego wyboru zależeć będzie nie tylko Twoje życie, ale i podwładnych. A przeciwnik rośnie w siłę, aż strach pomyśleć, co czeka Cię w następnej misji.

Cele misji:

1) Dotrzyj do bazy im. Berii (na lewo do Kirowa).

Razem z Tobą wyruszą jeszcze Kowaliuk oraz Gniewko . Przejdź na zachód od aktualnej pozycji, do punktu #1 . W bazie im. Berii spotkasz swojego tymczasowego dowódcę Płatonowa , który zleci Ci nowe zadania. Będziesz go mógł także trochę wypytać o interesujące Cię tematy.

Nowe Cele misji:

2) Wybuduj warsztat.

3) Wybuduj laboratorium.

A więc przeszkol w składzie Burłaka na inżyniera i zleć mu zbudowanie warsztatu, a zaraz potem laboratorium. Pamiętaj, aby zaplanować odpowiednio rozwój bazy, gdyż w przeciwnym wypadku pojazdy nie będą mogły wyjechać, a ludzie wejść do bazy. Przenieś jeszcze skrzynie pojawiające się w okolicy do składu.

Nowe Cele misji:

4) Skonstruuj jeden pojazd.

Opracuj wszystkie technologie w laboratorium. Będzie to wymagało przeszkolenia jednego z podwładnych na naukowca. W moim przypadku komisja losująca wybrała Kowaliuka . Kiedy silnik spalinowy był już opracowany, przeszkoliłem Burłaka z powrotem na mechanika w warsztacie i rozpocząłem budowę pojazdu. Po jej ukończeniu dostałem nowe rozkazy.

Nowe Cele misji:

5) Przekaż pojazd bazie im. Kirowa.

Przewieź pojazd pod wskazany adres.

Nowe Cele misji:

6) Wróć do Berii.

Po powrocie do bazy im. Berii przyjmij nowe rozkazy.

Nowe Cele misji:

7) Wybuduj po jednym pojeździe dla każdego z żołnierzy (łącznie z Tobą).

Przeszkol Kowaliuka na inżyniera i każ mu poznosić skrzynie pojawiające się w okolicy. Wybuduj samemu po pojeździe dla każdego i wsadź podwładnych do środka. Oczywiście zaraz przyjdą nowe rozkazy.

Nowe Cele misji:

8) Zbadaj północna część sektora operacyjnego.

Zobaczysz jak amerykanie zapędzają Rosjan w przysłowiowy kozi róg, zabierając wyprodukowany przez Ciebie pojazd. Dowódca jednak nie pozwoli na akcję zbrojną. Ruszaj na północ, gdzie zauważysz dwie niewielkie bazy - #2 i #3 . Wjedź przez przesmyk na północ od #2 na tyły tej bazy. Dostaniesz do wyboru kilka możliwości, co zrobić dalej:

  • Poprosić dowódcę o pozwolenie otwarcia ognia, co zostanie zaaprobowane.
  • Poprosić o posiłki, co także zostanie przyjęte i dostaniesz pomoc.
  • Załatwić sprawę na własną rękę.

Nowe Cele misji:

9) Zadanie wykonane. Wracaj do bazy im. Berii.

10) Zniszcz umocnienia wroga na północ od Berii.

Zniszcz wszystkie budynki w bazie #2 , najlepiej stojąc na wzgórzu, zabijając przy tym wrogich żołnierzy. Teraz ruszaj na północ, w miejsce #4 , gdzie Amerykanie zaatakowali naszych. Masz do wyboru, co zrobić z tym fantem:

  • Poprosić o możliwość otwarcia ognia, na co dostaniecie zgodę.
  • Poprosić o posiłki, jednak dowództwo odmówi.
  • Załatwić sprawę na własną rękę.

Nowe Cele misji:

11) Dołącz to towarzysza Biełkowa .

Wybij wszystkie amerykańskie jednostki, po czym skontaktuj się z Biełkowem , stacjonującym na wzgórzu. Kiedy przejdzie pod Twoje dowodzenie, zajmij się jeszcze bazą #3 (trzeba ostrzelać ją z dołu, wzgórze nie jest możliwe do zdobycia). Potem wystarczy dotrzeć do bazy im. Berii i zakończyć misję.