Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Original War - poradnik do gry

Original War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Amerykanie #14a | Original War poradnik Original War

14a: Grunt to Dobry Plan

Kolejna szybka i prosta misja - Amerykanie #14a | Original War - Original War - poradnik do gry

Kolejna szybka i prosta misja. Przepraszam, co? Kolejna szybka i prosta? Chyba się pomyliłem. Nie. Naprawdę - tak szybko to nie przeszedłem żadnej, nawet pierwszej misji w tej grze. Co prawda zdobycie dokumentów, czyli wjazd do amerykańskiej bazy był okropnie trudny, ale wykonalny. I ile zabawy - to jest jedna z lepszych misji. Cóż więc pozostało - zaczynajmy naszą historię.

Przed rozpoczęciem zmagań będzie trzeba wybrać pojazdy, z jakimi pojawisz się na misji. Mój wybór to: pojazd transportowy dla John'a i czołg z podwójnym działem dla Burłaka . Potem trzeba wjechać w wyznaczony obszar.

Cele misji:

1) Zdobądź artefakt.

2) Burłak musi przeżyć.

Jak się okaże, artefakt jest ukryty i trzeba się będzie trochę napocić, aby go zdobyć. Jedź dalej w stronę artefaktu - nagle spostrzeżesz opuszczone pojazdy, a potem równie opustoszałą bazę #1 . Po skontaktowaniu się z kwaterą główną dowiesz się, co jest grane - za chwilę spadnie Ci na głowę bomba syberytowa. Ruszaj po ten artefakt #2 i szybko załaduj go na ciężarówkę. W międzyczasie dojdą nowe zadania.

Nowe cele misji:

3) Zabierz artefakt z powrotem do bazy.

Odjedź trochę na południe i poczekaj, aż nastąpi wybuch. Podjedź bliżej miejsca detonacji #1 , aby zobaczyć działanie bomby. Dostaniesz także nowe rozkazy.

Nowe cele misji:

4) Zdobądź informacje z amerykańskiego laboratorium syberytowego.

Ruszaj na zachód, gdzie ulokowana jest amerykańska baza #4 . Musisz zaatakować ją od północy - z miejsca #3 . Jeśli zabraknie Ci paliwa, to w rogu mapy #5 znajduje się opuszczona baza pełna paliwa. Napraw podniszczone pojazdy i ruszaj. Burłak powinien zająć się żołnierzami, a kiedy jego pojazd będzie na wymarciu, przesadź go do buldożera stojącego pod laboratorium. Trzeba się tylko spieszyć z atakiem, gdyż przybędą posiłki i trzeba będzie zaczynać misję od nowa.

Musisz działać szybko i zdecydowanie - to moja dewiza ;-) - Amerykanie #14a | Original War - Original War - poradnik do gry
Musisz działać szybko i zdecydowanie - to moja dewiza ;-)

 

MacMillan musi podjechać pod skład (ale tak, aby jego ciężarówka z artefaktem nie została zniszczona) i następną go zająć. Potrwa to chwilę, a jeśli się uda, dostaniesz nowe możliwości przechwycenia informacji:

  • Odebranie ich siła, co wydaje się złym wyjściem, ponieważ nie masz ludzi i odpowiedniego sprzętu.
  • Negocjacje, dzięki czemu zdobędziesz dokumenty i jeśli wszystko pójdzie jak trzeba, uratujesz się.

Wyjedź z bazy - zadanie będzie wykonane, a misja zakończona sukcesem.