Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Original War - poradnik do gry

Original War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Amerykanie #03 | Original War poradnik Original War

03: Szarża

Teraz wypłyniesz na głębokie wody, jednak nie będzie jeszcze trudnych sytuacji bez wyjścia - Amerykanie #03 | Original War - Original War - poradnik do gry

Teraz wypłyniesz na głębokie wody, jednak nie będzie jeszcze trudnych sytuacji bez wyjścia. Będzie trzeba wybudować bazę, wyprodukować trochę sprzętu i uderzyć na przeciwnika. Stosując się dokładnie do moich zaleceń, możesz przejść tą misję bez większych strat, z dużym bonusem doświadczenia dla podwładnych.

Po rozmowie z Cornell'em wybierz pięciu ludzi, którzy będą Ci towarzyszyć w dalszej drodze. Pamiętaj, że wszyscy są aktualnie żołnierzami, ale należy zabrać także dobrego inżyniera i naukowca. Po odpowiednim wyborze przekazane zostaną Ci aktualne cele misji.

Cele misji:

1) Przejdź do południowo-zachodniej bazy.

2) Czekaj na sygnał do ataku.

Nie próżnując, wsadź najlepszego mechanika do wozu i ruszaj wszystkimi jednostkami na wschód, do nowej bazy #1 . Musisz przygotować się na pierwsze w tej misji spotkanie z wrogimi oddziałami (mniej więcej w połowie drogi) - trzech wrogich żołnierzy. Postaraj się likwidować ich po kolei, jednego po drugim. Po ich pokonaniu musisz już tylko dotrzeć na miejsce.

Zaraz po odnalezieniu bazy #1 dołączą do Ciebie stacjonujące w tym miejscu jednostki. Będzie to dwoje inżynierów (Michael Turner , Hallie Gillian ), jeden żołnierz (Henry Lynch ) i jeden naukowiec (Michael Walker). Rozpocznij natychmiast budowę laboratorium, a po jej zakończeniu zamień niedzielnego żołnierza ze zdolnościami naukowymi na naukowca. Niech się zajmie badaniami. Natomiast inżynierowie powinni znosić pojawiające się w okolicy skrzynie - czyli notabene jeden z trzech rodzajów surowców. Kiedy w bazie zjawi się Frank Forsyth , doskonały zwiadowca, będziesz mógł wydać mu rozkaz.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie