Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Original War - poradnik do gry

Original War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rosjanie #01 | Original War poradnik Original War

01: Jesteśmy Najlepsi

Witaj Gorky , czy jak wolisz - Burłak - Rosjanie #01 | Original War - Original War - poradnik do gry

Witaj Gorky , czy jak wolisz - Burłak . Twoim zadaniem jest odbicie alaskitu, czyli syberytu z rąk tych imperialistycznych szuj. Co? To już wiecie? Nie przerywać wyższemu stopniem tylko słuchać! I żadnych min! Na waszych barkach teraz spoczywa los naszego narodu! Nie ma czasu na odpoczynek! Bierz myszkę do ręki i walcz! Walcz za nasz ukochany naród! I pamiętaj: my nie bierzemy jeńców!

Przed rozpoczęciem działań zostajesz oddelegowany do specjalnego teleportu, zwanego CZAPA. Przeniesie Cię on o 2 miliony lat wstecz. Tam dopiero zacznie się prawdziwe piekło.

Cele misji:

1) Skontaktuj się ze swoimi towarzyszami broni.

Zaraz po wylądowaniu na nowym terenie przejdź do punktu #1 , gdzie czeka lekko nadwerężony Kapral Gniewko . Przywitaj swojego towarzysza, po czym udaj się w okolice punktu #2 . Tam spotkasz Porucznika Pokryszkina wraz z oddziałem. Przyjdą także nowe rozkazy.

Nowe Cele misji:

2) Trzymaj się Porucznika Pokryszkina .

Zobaczysz, jak Twój tymczasowy zwierzchnik udaje amerykańskiego dowódcę i zwabia biednego żołnierza w pułapkę. Potem wyjaśni, kto i kiedy tutaj przybył, opowie trochę o bazie, jaką zdołali wybudować. Jednak po chwili przerwie mu głównodowodzący, który każe zniszczyć amerykańską bazę zlokalizowaną w północnej części mapy #3 . Porucznik zginie w akcji, a ludzie zostaną oddani pod Twoje dowództwo.

Nowe Cele misji:

3) Zniszcz wszystkie amerykańskie budynki.

4) Nie pozwól nikomu zbiec.

5) Unikaj strat własnych.

Do bazy podejdź od strony zachodniej - chowając się za drzewami masz większe szanse na przeżycie. Zaraz przeciwko Tobie zostanie wysłany oddział małpoludów. Musisz je szybko wyeliminować, inaczej podejdą za blisko i wykończą wszystkich po kolei. Potem wyślij najzdrowsze jednostki do centrum bazy, ranne wycofaj i pokonaj kobietę w wieżyczce. Znajdujący się nieopodal naukowiec będzie chciał uciekać, ale stojące w bazie jednostki szybko się nim zajmą.

Pozostanie Ci już tylko zniszczyć skład oraz dobić wieżyczkę. Potem przyjdą nowe rozkazy.

Nowe Cele misji:

6) Przeprowadź wszystkie oddziały w prawy dolny róg mapy #4 .

Po drodze do wskazanego punktu odezwie się Jelena Kirilienkowa - naukowiec. Musisz ją uratować z rąk małpoludów. Szybko przejdź do punktu #5 . Kiedy pani będzie cała i zdrowa, ulecz ludzi i udaj się do punktu wyjściowego #4 .