Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Original War - poradnik do gry

Original War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Amerykanie #09 | Original War poradnik Original War

09: Syberyt!

Twój dowódca znowu zabłysnął nieudolną akcją, którą Ty będziesz musiał naprawić - Amerykanie #09 | Original War - Original War - poradnik do gry

Twój dowódca znowu zabłysnął nieudolną akcją, którą Ty będziesz musiał naprawić. Idziesz w teren sam, ale na szczęście już na początku misji spotkasz kilku inżynierów, a w starej kopalni - kilku starych znajomych. Żeby trochę utrudnić sprawę, surowce będą dowożone do Terminalu - znajdującego się w miejscu startu składowiska. To z niego trzeba będzie przetransportować je do pozostałych baz, jeśli zdecydujesz się na więcej niż na jedną, oczywiście. Do tego wydobycie nowego materiału - syberytu, szczególnie utrudniane rozkazami dowództwa, nie będzie niczym przyjemnym. A przeciwnik będzie się pojawił dość często, przy czym z nowymi wyrzutniami rakiet dalekiego zasięgu będzie jeszcze trudniejszy do pokonania.

Cele misji:

1) Dołącz do żołnierzy, którzy zajęli skład.

2) Przywróć wydobycie syberytu.

Natychmiast wyślij MacMillan'a do punktu #1 . Tam będą czekać gotowi do boju żołnierze. Natomiast inżynierowie niech zakończą budowę Terminalu i niech wniosą do niego wszystkie skrzynie. Kiedy odnajdziesz uszkodzony skład w punkcie #1 , przenieś do niego wszystkie surowce. Naukowca wyślij w teren, aby oswoił kilka szympansów - trójka powinna wystarczyć. Wybuduj także szybko laboratorium i rozpocznij badania nad wydobyciem syberytu. Po ich zakończeniu wyjdź naukowcem z budynku i odnajdź miejsce wydobycia - wybuduj tam kopalnie. Mniej więcej w tym samym czasie przyjdą nowe rozkazy, w tym "zachcianka" Powell'a .

Nowe cele misji:

3) Czekaj na dalsze instrukcje.

4) Przewieź do terminalu co najmniej 60 kryształów syberytu w wyznaczonym czasie.

5) Wydobądź co najmniej 200 kryształów syberytu.

Ustaw teraz przenoszenie syberytu ze składu do Terminalu. Inżynierowie będą w jedną stronę nosić skrzynie, a z powrotem - syberyt. Musisz go zgromadzić 60 w wyznaczonym czasie w Terminalu, gdyż inaczej Powell nie będzie zadowolony - nie dostaniesz medalu.

Musisz wybudować resztę struktur. Czyli szyb naftowy, trochę elektrowni aby dokończyć doświadczenia. Jeśli uważasz, że jesteś w stanie - wybuduj druga bazę w punkcie #2 . Jednak przedtem trzeba zgromadzić dużą ilość surowców, aby coś tam w ogóle postawić. Przeciwnik będzie chciał rozwalić kopalnię, więc możesz się spodziewać silnego kontrataku, szczególnie jednostek wyposażonych w wyrzutnie rakiet. Powinieneś ich wszystkich rozwalać stojąc w bazie, na wzgórzu, korzystając oczywiście z doborowych jednostek. To będzie dla nich kopalnia, ale doświadczenia. Dodam, że warto przejąć chociaż jeden pojazd opancerzony nieprzyjaciela, gdyż to bardzo pomoże podczas odpierania kolejnych ataków.

Pamiętaj o pozostawieniu wolnego miejsca dla jednostek broniących całego kompleksu. - Amerykanie #09 | Original War - Original War - poradnik do gry
Pamiętaj o pozostawieniu wolnego miejsca dla jednostek broniących całego kompleksu.

 

Kiedy upłynie czas na zebranie 60 kryształów syberytu, przyjadą pojazdy zaopatrzeniowe pozostawiając mnóstwo skrzyń przy Terminalu. Jeśli zebrałeś kryształy, to wezmą je do Powell'a , a ty w nagrodę za dobre wyniki dostaniesz medal.

Kiedy przez radio zgłosi się człowiek o nazwisku Vervecken , przedstawiciel Arabów, będzie chciał zawrzeć z Tobą pakt. I lepiej się zgódź. A oto propozycje odpowiedzi, jakich mu możesz udzielić:

  • od razu zgodzić się, co zaowocuje przekazaniem nowej technologii oraz nową możliwością wyboru;
  • powiedzieć, że nie masz tylu surowców i ewentualnie zdecydować się na inną formę współpracy;
  • po prostu odmówić, nie podając przyczyn.

Owa technologia to moździerze, co prawda w tej misji nie potrzebne, ale medal zawsze się przyda. Natomiast druga opcja, to możliwość kupienia informacji, a czy są naprawdę tego warte - przekonaj się sam:

  • dasz 50 skrzyń;
  • dasz 80 beczek ropy;
  • dasz 40 kryształów.

A ataki będą się nasilać. W pewnym momencie Powell rozkaże wracać w okolice Terminalu.

Nowe cele misji:

6) Wycofaj się na północ.

Zostaw wszystko i biegiem na północ. Zaraz zjawi się tu zgraja Rosjan, a nie warto się z nimi w tym stanie witać.