Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Original War - poradnik do gry

Original War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Amerykanie #15 | Original War poradnik Original War

15: Odliczanie

Co mogę powiedzieć - uścisnę rękę temu, kto przejdzie tą misję na najwyższym poziomie trudności - Amerykanie #15 | Original War - Original War - poradnik do gry

Co mogę powiedzieć - uścisnę rękę temu, kto przejdzie tą misję na najwyższym poziomie trudności. Może niezbyt jasno się wyraziłem - ale mówienie "wyobraź sobie najtrudniejszą misję i pomnóż razy 10 000 000" nie ma sensu. Tu jest po prostu trudniej. Teraz już rozumiecie dlaczego tą grę tak trudno przejść. Jeśli nie, to spróbujcie. Przekonanie się o tym na własnej skórze to jest dopiero przeżycie. Tylko radzę odsunąć wszystkie niebezpieczne przedmioty jak najdalej i przywiązać się do krzesła. Nikt nie ucierpi, kiedy po raz setny będzie trzeba zaczynać misję od nowa.

Jeszcze przed rozpoczęciem działań możesz wypytać Powell'a o interesujące Cię tematy.

Cele misji:

1) Broń urwiska nad bazą Powell'a .

Dostałeś pod dowództwo pięciu ludzi: inżyniera, naukowca i trójkę żołnierzy. Z naukowca będzie największy pożytek - musi on leczyć rany postrzelonych żołnierzy. Inżynier niech wybuduje skład w punkcie #1 , czyli jak najbliżej bazy Powell'a #2 . Jednak trzymaj się wyznaczonego terenu, gdyż dowódca nie jest w najlepszym nastroju i może szybko zdegradować nieposłusznego żołnierza - a tego byśmy chyba nie chcieli.

Dobuduj bazę, odeprzyj ataki Rosjan i przygotuj się na nie lada akcję. Powell rozkaże zaatakować Legion, jednak wszystkie oddziały zostaną zniszczone. Sam dowódca także zginie, a baza do niego należąca zostanie oddana w Twoje ręce. Dostaniesz nowe zadanie:

Nowe cele misji:

2) Przejmij kontrolę nad złożem syderytu.

Niestety, fabryka pojazdów została uszkodzona, a ludzi pozostało niewiele. Do tego zgłosi się zaraz samozwańczy "przyjaciel" i powie o planach legionu.

Nowe cele misji:

3) Zniszcz legion, zanim wybuduje rakietę syberytową.

Zbadaj jak najwięcej technologii. W tym celu musisz odpowiednio przeszkolić dostępnych ludzi - standardowo są oni żołnierzami, ale ich zdolności są całkiem inne. Wtedy będziesz w stanie wybudować wieżyczki na południu, fabrykę na północy i kopalnie syberytowe. To będzie najlepsze dostępne w tej misji paliwo. Odpieraj cały czas ataki z południa. Na szczęście po kilkunastu minutach pojawi się pomoc w postaci kilku pojazdów sterowanych komputerowo. Pamiętaj o udoskonaleniu komputerów, ale nie atakuj jeszcze legionu #3 - zostaniesz zmieciony szybciej niż się tego spodziewasz. Rozbuduj obie bazy, wynajdź wszystko co tylko się da. Zbierz pojazdem transportowym skrzynie z okolicy i wybuduj kilka zdalnie sterowanych pojazdów.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie