Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Original War - poradnik do gry

Original War - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rosjanie #11 | Original War poradnik Original War

11: Nowe zakończenie

Bardzo krótka i szybka misja - Rosjanie #11 | Original War - Original War - poradnik do gry

Bardzo krótka i szybka misja. Poziom trudności także nie jest wygórowany, a jedyną przeszkodą w wypełnieniu wszystkich celów może być brak surowców. Ale na to jest sposób - wybudowanie bazy w odpowiednim miejscu. OK, niech rozpocznie się batalia.

Cele misji:

1) Zbuduj bazę pomocniczą.

2) Spiesz się.

Musisz czym prędzej przejść do punktu #1 i tam wybudować bazę. To miejsce, ze względu na złoża alaskitu, wydaje się prawie doskonałe. Należy tylko odpowiednio zaplanować rozmieszczenie kolejnych struktur. Zaczynając od składu, postaw wszystkie ważniejsze budynki, nie pomijając niczego co może się później przydać. Jednak zwróć uwagę na nowe rozkazy, które pojawią się zaraz po rozpoczęciu budowy.

Nowe Cele misji:

3) Wyprodukuj dwa buldożery.

Niestety minusem miejsca pod rozbudowę, które wskazałem, jest brak pokładów ropy. Dlatego trzeba na samym początku postępować zgodnie z zasadą: najpierw laboratorium i opracowanie wykrywania syberytu, potem kopalnia alaskitowa, dalej takież laboratorium i w końcu elektrownia alaskitowa. To da dostęp do dobrego źródła energii i umożliwi konstruowanie pojazdów na lepszych silnikach.

Opracuj jeszcze kilka technologii, zwieź z okolicy skrzynie i dobuduj potrzebne struktury w fabryce. Kiedy wybudujesz dwa buldożery, Twój dowódca zrobi, co planuje. Niestety, połowa oddziału zginie, a Ty będziesz musiał przejąć pałeczkę i zająć się zniszczeniem bazy.

Nowe Cele misji:

4) Zniszcz amerykańską bazę Beta.

Przystąp do budowy silnej grupy uderzeniowej. Dwa, trzy pojazdy z ciężkim działem / rakietami sterowane komputerowo plus pojazd dla każdego mechanika wystarczą. Warto wyposażyć jeszcze żołnierzy w bazooki, co zwiększy ich siły. Standardowo na atak zabierz naukowców leczących zranione jednostki. Przedtem jednak dokończ badania i wybuduj teleport. Umieść naukowcem wyjście z niego w punkcie #2 . Od teraz wszystkie jednostki, które wejdą do teleportu, pojawią się we wskazanym punkcie.

Nadszedł czas na atak na bazę Beta #3 . Zniszcz najpierw wieżyczki, po czym zaatakuj pojazdy i piechotę. Wąski przesmyk nie pozwoli przecisnąć się na raz więcej niż kilku pojazdom, jednak siła Twoich jednostek powinna wystarczyć do pokonania przeciwnika. Należy zniszczyć praktycznie dwie bazy (gdyż są w Becie dwa składy) oraz wieżyczki na wzgórzach (szczególnie na wschodzie).

Potem pozostanie już tylko żmudne dokończenie dzieła zniszczenia i wyeliminowanie ostatniego żołnierza. Kiedy ostatni padnie, a żaden budynek w okolicy nie będzie miał amerykańskich znaków, misja zostanie zakończona.